Alpendorf

Kolekcja ECO

Miasto Salzburg jest znane jako miejsce narodzin cudownego muzycznego talentu Wolfganga Amadeusza Mozarta, to leżący nad miastem Alpendorf Snow Park przyciąga w sezonie zimowym większość dzisiejszej młodzieży. Samozwańczy „raj dla freestylerów” jest z pewnością austriackim i prawdopodobnie jednym z czołowych europejskich obszarów do uprawiania i doskonalenia umiejętności freestyle na nartach lub snowboardzie. Staraliśmy się ująć swobodny charakter Alpendorfu i jego styl życia. Rezultatem jest seria sportowo-casualowa, która jest naprawdę nowoczesna i stanowi idealną opcję dla tych, którzy lubią być w ruchu!

Ponieważ świat się zmienia, tak i my musimy zmieniać się wraz z nim. Niezaprzeczalne skutki zmian klimatu są dla nas wszystkich oczywiste, nadszedł czas, abyśmy wszyscy zintensyfikowali nasze działania, aby zapewnić przyszłym pokoleniom możliwość dalszego rozwoju w bezpiecznym środowisku naturalnym. W rezultacie kontynuujemy nasze wieloletnie zaangażowanie do odpowiedzialności społecznej. RIVACASE jako firma, podejmuje dalsze kroki w celu utrzymania pozycji lidera rynku w zakresie zrównoważonego rozwoju środowiska. Realizując podstawową misję zmniejszania wpływu wszystkich naszych produktów na środowisko, rozszerzyli ofertę serii Alpendorf o ekologiczne torby i plecaki wykonane ze zrównoważonych i etycznie pozyskiwanych materiałów.

Rivacase Alpendorf

EKOLOGICZNY POLIESTER RPET

Ponieważ świat się zmienia, tak i my musimy zmieniać się wraz z nim. Niezaprzeczalne skutki zmian klimatu są dla nas wszystkich oczywiste, nadszedł czas, abyśmy wszyscy zintensyfikowali nasze działania, aby zapewnić przyszłym pokoleniom możliwość dalszego rozwoju w bezpiecznym środowisku naturalnym. W rezultacie kontynuujemy nasze wieloletnie zaangażowanie do odpowiedzialności społecznej. RIVACASE jako firma, podejmuje dalsze kroki w celu utrzymania pozycji lidera rynku w zakresie zrównoważonego rozwoju środowiska. Realizując podstawową misję zmniejszania wpływu wszystkich naszych produktów na środowisko, rozszerzyli ofertę serii Alpendorf o ekologiczne torby i plecaki wykonane ze zrównoważonych i etycznie pozyskiwanych materiałów.

przed

TEKSTYLNE LOGO

Zamiana zwykłej gumowanej etykiety RIVACASE, wszytej wewnątrz każdego produktu specjalną pętelką tekstylną z logo RIVACASE, aby była bardziej przyjazna dla środowiska. Właśnie taka dbałość o szczegóły świadczy o naszym zaangażowaniu. Nie pominęliśmy niczego, zastanawiając się, w jaki sposób ten produkt odzwierciedla nowe, bardziej świadome społecznie i środowiskowo podejście do produkcji. W RIVACASE jesteśmy dumni z naszego stanowiska w tej sprawie i zapraszamy wszystkie inne firmy do podążania za nami w tej podróży w kierunku tworzenia lepszej przyszłości, która chroni nie tylko tych, którzy obecnie żyją, ale także przyszłe nienarodzone pokolenia.

po

ZRÓWNOWAŻONE OPAKOWANIA

Jedną z rzeczy, która naprawdę niepokoi markę RIVACASE, jest ciągłe stosowanie przez niektóre firmy marnotrawnych i niezrównoważonych stylów pakowania. W pogoni za krótkoterminowymi zyskami ta leniwa metoda generuje ogromne ilości odpadów i zużywa ogromne ilości ropy naftowej do produkcji tworzyw sztucznych, które ostatecznie często trafiają do naszych oceanów. Zamiast tego wierzymy w zrównoważone opakowania, marka używa w 100% ekologicznego papieru pakowego i drukuje przy użyciu naturalnego atramentu sojowego, dzięki czemu ogranicza niezwykle szkodliwe skutki odpadów z tworzyw sztucznych.

W 100% EKOLOGICZNY
PAPIER

Do produkcji opakowań ekologicznych kolekcji używany jest w 100% ekologiczny papier. Papier rozkłada się naturalnie w ciągu kilku tygodni, rozkładając się podobnie jak liście spadające z drzewa. Nie ma wpływu na środowisko, ponieważ można go poddać recyklingowi i wykorzystać w nowych opakowaniach. Jest to rodzaj metody, która będzie miała dramatyczny wpływ na nasze oceany i środowisko naturalne. Ogromne ilości plastiku, które trafiają do naszych mórz, powodują ogromne problemy dla dzikiej przyrody i często trafiają do łańcucha pokarmowego. W 100% ekologiczny papier jest bezpieczny w użyciu i obsłudze.

nadruki wykonane TUSZEM SOJOWYM

Jako producent świadomy ekologicznie RIVACASE dokładnie zbadał proces drukowania, w tym przeprowadzając wywiady i odwiedzając dostawców, aby upewnić się, że przestrzegają oni najwyższych standardów zrównoważonego rozwoju. Z tego powodu marka zdecydowała się na użycie atramentu na bazie soi w druku opakowań. 

bądź eko!

Ta kolekcja będzie pasować do każdego mieszkańca metropolii, podróżującego za granicę i zorientowanego na biznes. Wszyscy musimy, we wszystkich dziedzinach życia, pokazać, że robimy wszystko, co w naszej mocy, aby pomóc ograniczyć skutki katastrofalnych zmian klimatu. Nie jest już społecznie akceptowalne, aby tego nie robić. A jaki jest lepszy sposób na rozpoczęcie choćby niewielkiej zmiany, niż upewnienie się, że kupowane przez nas rzeczy są zgodne z tymi celami. 

TKANINA WODOODPORNA

Nie ma wątpliwości, że jednym z najważniejszych aspektów nowoczesnej torby jest jej zdolność do zatrzymywania wody na zewnątrz, aby przedmioty znajdujące się w środku były bezpieczne i suche. Nasze urządzenia elektroniczne są po prostu zbyt ważne i podatne na wilgoć, aby ryzykować. Dlatego kolekcja Alpendorf jest wyprodukowana z wodoodpornego materiału, dzięki czemu bez względu na pogodę możesz mieć pewność, że wszystkie Twoje przedmioty pozostaną bezpieczne.

LEKKI ODBLASKOWY ZAMEK

Dla wielu z nas jazda na rowerze stała się częścią codziennego życia. Jest to nie tylko prosty i szybki sposób poruszania się, ale także bardzo przyjazny dla środowiska, biorąc pod uwagę zerową emisję dwutlenku węgla (przynajmniej w postprodukcji roweru). W rezultacie chcieliśmy zapewnić maksymalne bezpieczeństwo podczas podróży, czy to na rowerze, czy po prostu idąc chodnikiem lub przechodząc przez ulicę, nadając tej kolekcji lekki odblaskowy zamek błyskawiczny, który pomaga w dostrzeżeniu nas przez nadjeżdżające pojazdy. 

KONTRASTUJĄCA NIEBIESKA PODSZEWKA

Jedną z rzeczy, która może naprawdę zirytować każdego z nas, jest trudność w znalezieniu czegoś w plecaku, zwłaszcza gdy się spieszysz. Nawet najbardziej ostrożny i schludny pakowacz znajdzie się w sytuacji, w której nie będzie mógł znaleźć kłopotliwej pary kluczy, długopisu lub czegokolwiek, czego może potrzebować w danym momencie. Właśnie dlatego seria Alpendorf posiada kontrastową niebieską wyściółkę wewnętrzną, która pomoże Ci zlokalizować wszystko, czego możesz potrzebować w danej chwili.

TRWAŁE PLASTIKOWE zamki

RIVACASE chce tworzyć trwałe produkty, które klienci będą mogli używać przez wiele lat. Jednym z aspektów toreb i plecaków, które zawsze wydają się pękać jako pierwsze, są zamki. Dlatego zadbaliśmy o to, aby zamki z tej serii były dobrze wykonane i wytrzymałe. Nie zawiodą Cię nawet podczas intensywnego użytkowania.

7523 SZARY ECO PLECAK NA LAPTOPA 13,3-14"

Plecak miejski w aktywnym stylu został stworzony z myślą o laptopach o wymiarach do 13,3-14″. Wykonany jest z wysokiej jakości wodoodpornego materiału, który doskonale sprawdza się w każdym mieście. Wyprodukowany z poliestru RPET ECO-FRIENDLY wykonanego z wielu zużytych plastikowych butelek, które zwykle trafiają na wysypisko lub do oceanu. Jest idealnym plecakiem dla każdego, kto dba o środowisko. Do produkcji każdego plecaka używa się równowartości 8 × 500 ml plastikowych butelek, to piękny przykład recyklingu materiałów w nowy, trwały produkt.

7531 SZARA ECO TORBA NA LAPTOPA 15,6-16"

Torba na laptopa ma rozmiar od 15,6 do 16 cali. Wykonana z wysokiej jakości wodoodpornego materiału. Wykonana z materiałów pochodzących z recyklingu, ma wyściełane boki, które zapewniają dodatkową ochronę przed przypadkowym uszkodzeniem. W głównej komorze znajduje się dodatkowo zabezpieczona neoprenowa przegroda na laptopa oraz wewnętrzna przegroda na dokumenty zapinana na suwak. Posiada również przednią kieszeń zapinaną na zamek z odblaskiem, gdzie zmieścisz smartfon, wizytówki i inne akcesoria. Podwójne zamki błyskawiczne zapewniają szybki i łatwy dostęp. A wygodna miękka rączka i szelki z miękkimi paskami sprawią, że poczujesz się komfortowo nawet podczas najdłuższej podróży.

7561 ECO PLECAK NA LAPTOPA 15,6-16"

Plecak na laptop z serii Alpendorf przeznaczony do laptopów 15,6-16 cali. Wyprodukowany jest z EKOLOGICZNEGO poliestru RPET, który powstał z wielu zużytych plastikowych butelek, które zwykle lądują na wysypisku śmieci lub w oceanie. Dzięki temu nie tylko otrzymujesz w pełni ergonomiczny i uniwersalny plecak, ale używając go chronisz również środowisko. Do produkcji każdego plecaka zużywa się ekwiwalent 12×500ml plastikowych butelek! Posiada boczne kieszenie na bidon/parasol, wygodny miękki uchwyt, szelki ze zmiękczonymi paskami i systemem zarządzania paskami, który zapobiega zwisaniu nadmiaru materiału paska.

7569 SZARY ECO PLECAK NA LAPTOPA 17,3"

Plecak na laptopa z serii Alpendorf wykonany z wysokiej jakości wodoodpornego materiału, przeznaczony do laptopów w rozmiarze 17,3 cala. Jest idealnym dodatkiem dla każdego, kto poważnie traktuje nasze wspólne wysiłki na rzecz ochrony środowiska, biorąc pod uwagę fakt, że ten plecak jest produkowany przy użyciu EKOLOGICZNEGO poliesteru RPET wykonanego z wielu zużytych plastikowych butelek, które zwykle trafiają na wysypisko lub do oceanu. Do produkcji każdego plecaka użyto ekwiwalentu 14 × 500 ml plastikowych butelek. Ponadto plecak posiada pojemną komorę na odzież na krótkie wycieczki oraz przednią kieszeń zapinaną na zamek z odblaskiem, gdzie zmieścisz smartfona, wizytówki i inne akcesoria.

Poznaj bliżej RIVACASE