ANTISHOCK​

Nazwa tej serii pochodzi od materiału przeciwwstrząsowego, który stanowi funkcję ochronną dla produktów z tej serii. Specjalnie zaprojektowane, aby zminimalizować poziom uderzenia, stworzone z myślą o bezpieczeństwie twoich urządzeń. Ponadto seria posiada wytrzymały materiał neoprenowy zapewniający dodatkową ochronę.

RIVACASE Antishock, to kolekcja smukłych, ale niezawodnych etui na laptopy różnej wielkości, wykonana jest z najwyższej jakości wytrzymałego materiału. Elementy przeciwwstrząsowe chronią Twój sprzęt w razie upadku. Pianka neoprenowa szczelnie otacza laptopa, zapewniając maksymalną ochronę przed przypadkowymi uderzeniami, kurzem, wilgocią i zadrapaniami oraz w razie upadku urządzenia. 

co wyróżnia SERIĘ ANTISHOCK

niezwykła LEKKOŚĆ

Ta kolekcja została zaprojektowana tak, aby była jak najbardziej funkcjonalna. Biorąc pod uwagę fakt, że Twój laptop, niezależnie od marki, ma już znaczną wagę, nie chcesz nosić do niego jeszcze cięższej torby. Właśnie dlatego materiały, których użyliśmy są ultralekkie.

OCHRONA Z PIANKI MEMORY

Wykorzystana w serii pianka neoprenowa jest bardzo elastyczna, dzięki czemu idealnie otuli Twoje urządzenia, jak doskonale dopasowana rękawiczka. Ma to kluczowe znaczenie dla zapewnienia całkowitej ochrony urządzenia. 
 

PLASTIKOWE ZAmKI

W tej serii plastikowe zamki są solidne i trwałe. To sprawia, że ​​jest to kolekcja, na której możesz polegać, jeśli chodzi o bezpieczeństwo Twojego urządzenia przez długi czas.

OCHRONA nAROŻNIKÓW

Dodaliśmy specjalne klapki zabezpieczające wewnętrzne narożniki, zaprojektowane tak, aby bezpiecznie zamocować laptopa na miejscu i zapobiec jego wysuwaniu się i przesuwaniu.

Rivacase antishock

5123 ETUI NA LAPTOPA 13,3''

Specjalnie zaprojektowane dla Macbooka 13,3”. Chociaż technologia poszła do przodu w ostatnich latach, nadal pozostaje faktem, że wszystkie systemy komputerowe są niezaprzeczalnie delikatnymi urządzeniami. Stworzone z pianki zapamiętującej kształt, aby otulała laptopa i zapewniała mu najwyższą ochronę przed przypadkowymi uderzeniami, zadrapaniami, kurzem i wilgocią.

poznaj rivacase

Poznaj bliżej markę RIVACASE oraz jej produkty i serie