anVik

Położone obok rzeki Jukon z jednej strony i ostrych wzniesień prowadzących do ośnieżonych gór z drugiej, lotnisko Anvik, położone na dalekim zachodnim krańcu półwyspu Alaska.

rivacase anwik

Kolekcja Anvik to linia, która zapewnia równowagę między profesjonalnym biznesowym stylem, a wygodną przytulnością. Zaokrąglone krawędzie i miękki materiał dodają zmysłowości, jednocześnie sprawiając, że wyglądasz nie mniej elegancko. Tkanina z kolekcji nie tylko dobrze komponuje się z tweedowymi i wełnianymi kurtkami i płaszczami, ale jest również wodoodporna dzięki złożonej fakturze, dzięki czemu wszystkie Twoje rzeczy są bezpieczne. Ta alternatywna, naturalna kolekcja jest stworzona została w neutralnej kolorystyce.

co wyróżnia SERIĘ Anvik

WODOODPORNY TWEEDOWY MATERIAŁ

Zadbaliśmy o to, aby kolekcja Anvik była wykonana z wodoodpornego, tweedowego materiału o wysokiej jakości, dzięki czemu możesz mieć pewność, że Twoje najcenniejsze rzeczy są bezpiecznie przechowywane bez względu na warunki pogodowe.

rivacase anvik
rivacase anvik

KONTRASTOWA BEŻOWA PODSZEWKA

Kontrastową beżową podszewka wewnętrzna stworzona z myślą, aby móc łatwo znaleźć, to czego szukasz.

LOGO RIVACASE

Logo stworzone z wysokiej jakości sztucznego filcu i gumy. Nie jest zbyt rzucający się w oczy i reprezentuje dążenie marki do doskonałości.

trwałe zamki

Nie ma nic gorszego niż zamki, które są źle skonstruowane i ostatecznie zawodzą w najmniej dogodnym momencie. W tej serii wykorzystano trwałe zamki, które zapewnią bezpieczeństwo Twojego sprzętu.

produkty z serii anvik

poznaj rivacase

Poznaj bliżej markę RIVACASE oraz jej produkty i serie