Aviva

Ta kolekcja, nazwana na cześć stadionu Aviva w Dublinie, wyraża nowoczesną i progresywną gamę, która jest przykładem zasadniczego charakteru tej wspaniałej przestrzeni rozrywkowej. Najważniejszy stadion w Republice Irlandii, na którym odbywają się mecze piłki nożnej, rugby i futbolu amerykańskiego.

rivacase aviva
rivacase aviva

Ten lekki i smukły zestaw plecaków jest idealnym partnerem na co dzień dla młodych ludzi i wszystkich tych, którzy lubią być zwinni i podróżować z lekkim bagażem. Pod względem estetycznym są to kolekcja minimalistyczna zarówno w lekkości, jak i wystroju. Wszystko, co można by uznać za obce i niepotrzebne, zostało zlekceważone na korzyść wszystkiego, co ma kluczowe znaczenie dla doświadczenia związanego z noszeniem torby. Miejskie kolory oznaczają, że dla młodych mieszkańców miast, którzy nie dźwigają dodatkowych ciężarów, mogą zabrać ze sobą wszystko, czego potrzebują do nauki i do przodu. Plecaki Aviva to idealna opcja jako trwała i niezawodna torba do codziennego użytku.

co wyróżnia SERIĘ aviva

WODOODPORNY MATERIAŁ

Zastosowana tkanina jest wysokiej jakości tkaniną hydrofobową, która ochroni Twoje rzeczy i sprzęt. 

KONTRASTOWE LOGO

Zastosowane w serii kontrastowe logo, tak aby przyciągnąć wzrok każdego przechodnia.
 

KONTRASTOWA PODSZEWKA

Seria wyposażona jest w kontrastową podszewkę wewnętrzną, aby łatwiej było znaleźć rzeczy wewnątrz.  To właśnie takie małe elementy sprawiają, że seria Aviva jest tak wyjątkowa.

rivacase aviva
rivacase aviva

ODPINANY PASEK NA KLUCZE

Nikt z nas nie chce utknąć przed domem, grzebiąc na dnie torby w poszukiwaniu kluczy do domu. Ta seria pomaga uniknąć takich sytuacji, zapewniając sprytny mały, odpinany pasek na klucze, dzięki któremu możesz po prostu przypiąć klucze w miejscu, w którym wiesz, że będą o każdej porze dnia. 
 

poznaj produkty aviva

5422 MAŁY PLECAK MIEJSKI 6L

Ten 6-litrowy plecak miejski ma wiele aspektów, dzięki czemu jest doskonałym, wielofunkcyjnym towarzyszem na co dzień. Wnętrze jest wykonane z kontrastowej podszewki, a zewnętrzna część wykonana jest z wysokiej jakości wodoodpornego materiału. Główna komora jest przeznaczona na akcesoria i inne przedmioty, a wewnętrzna komora jest przeznaczona na tablet 10,5” (zalecamy użycie etui na tablet w celu dodatkowej ochrony). Podwójne zamki błyskawiczne zapewniają szybki i łatwy dostęp. Plecak ma dwie boczne kieszenie i system zarządzania paskami, który zapobiega zwisaniu nadmiaru materiału paska.

aviva 5422

5432 PLECAK MIEJSKI 16L

Ten średniej wielkości plecak miejski o pojemności 16 litrów zapewni Ci wielofunkcyjność. Wnętrze wykonane z kontrastowej podszewki. Zewnętrzna część jest wykonana z wysokiej jakości wodoodpornego materiału. Komora główna jest przeznaczona na ubrania i inne przedmioty codziennego użytku. Wewnętrzna komora zapewnia miejsce na laptopa 14” (zalecamy użycie etui na laptopa dla dodatkowej ochrony). Podwójne zamki błyskawiczne zapewniają szybki i łatwy dostęp. Przednia kieszeń zapinana na zamek z panelem organizacyjnym na smartfon, długopisy i akcesoria. Posiada odpinany pasek na klucze. Plecak ma dwie boczne kieszenie na butelkę wody lub parasolkę oraz wyposażony jest w system zarządzania paskami.

poznaj rivacase

Poznaj bliżej markę RIVACASE oraz jej produkty i serie