BISCAYNE

Usytuowany na południe od Miami, na wybrzeżu Florydy, Park Narodowy Biscayne jest niezwykły w porównaniu z parkami narodowymi w Stanach Zjednoczonych. Składa się z obszaru, który składa się w prawie 95% z wody, a pozostałe 5% składa się głównie z lasów namorzynowych. 

rivacase BISCAYNE

Seria Biscayne posiada minimalistyczny wygląd do codziennego użytku, ale dodaje także odrobiny koloru do codziennych stylizacji. Ta kolekcja oferuje idealny produkt do zachowania indywidualności dzięki miękkim, niestandardowym krojom. Zewnętrzne kieszenie na smartfony, tablety oraz niezawodny elastyczny system mocowania laptopa ułatwiają komunikację. Ergonomicznie zaprojektowana od początku do końca seria Biscayne oferuje inteligentne rozwiązania codziennych problemów.

co wyróżnia SERIĘ biscayne

PRZEDNIA KIESZEŃ NA TABLET

Seria ta posiada łasną, specjalnie zaprojektowaną przednią kieszeń na tablet, dzięki czemu możesz po prostu go wysunąć kiedy tylko chcesz, bez żadnego kłopotu.

TRWAŁE PLASTIKOWE zamki

Nie ma nic gorszego niż torba, która została skonstruowana ze słabymi zamkami. Nieuchronnie zawodzą cię w najbardziej nieodpowiednich momentach, pozostawiając cię na środku ruchliwego lotniska z zawartością pękającej torby rozrzuconej po całej hali. Aby wyeliminować takie zagrożenie, torba została wyposażona w wyjątkowo trwałe plastikowe zamki, dzięki którym można ją zapinać i otwierać bez obawy. 

KOMPAKTOWe, ALE POJEMNe

Korzystając z dowolnej torby na laptopa lub teczki, należy zachować równowagę między przestrzenią, a wydajnością. Ta seria to zapewnia. Jest zarówno kompaktowa, jak i pojemna, idealna do codziennego użytku.

 

produkty z serii biscayne

poznaj rivacase

Poznaj bliżej markę RIVACASE oraz jej produkty i serie