cardiff

Port lotniczy Cardiff, położony w pobliżu wybrzeża na najbardziej wysuniętym na południe półwyspie Walii, w pobliżu Kanału Bristolskiego i stolicy, która nosi jego nazwę. Jest kwitnącą i tętniącą życiem instytucją XXI wieku. Obsługując prawie 1,7 miliona pasażerów rocznie, jest to najbardziej ruchliwe lotnisko w kraju i jedyne lotnisko w kraju, które oferuje regularne loty międzynarodowe, a także tanie usługi biznesowe i czarterowe, wraz z lotnictwem korporacyjnym i ogólnym.

rivacase cardiff

Jest to wyrafinowana kolekcja lekkich plecaków i toreb ze szczególnym naciskiem na optymalizację stylu życia tych, którzy działają na arenie biznesowej. Kolekcja to połączenie dwóch elementów i dwóch faktur – „ciepłe” płótno i „profesjonalna” skóra PU niosą ze sobą estetykę współczesnego mieszkańca miasta. 

co wyróżnia SERIĘ cardiff

SZTUCZNA SKÓRA I MODNE PŁÓTNO

Kolekcja Cardiff, wyprodukowana z wysokiej jakości sztucznej skóry i płótna ze 100% bawełny, zapewnia element, który możesz nosić zarówno w  pracy, na spotkaniu zarządu, jak i podczas wyjścia na miasto po pracy. Bawełniany, płócienny  materiał jest zarówno trwały, jak i wytrzymały i zapewni, że wszystko, co umieścisz w torbie Cardiff, pozostanie bezpieczne.

zabezpieczenie antykradzieżowe

Zabezpieczenie antykradzieżowe pomaga zablokować zamek w miejscu, aby zapobiec działaniom kieszonkowców. Przekonasz się, że tego rodzaju zabezpieczenie zapewnia duże bezpieczeństwo podczas podróży przez zatłoczone miejsca.
 

ODPINANY PASEK NA KLUCZE

Wszyscy znamy ten moment, kiedy szukasz na dnie torby lub przeszukujesz kieszenie w poszukiwaniu  kluczy. Seria Cardiff posiada odpinany pasek na klucze, aby temu zapobiec. Po prostu przypnij klucze i wiedz, gdzie się znajdują o każdej porze dnia.

TRWAŁE OKUCIA

Seria Cardiff, posiada wysokiej jakości trwałe okucia, które przetrwają próbę czasu i przez wiele lat będą wyglądały estetycznie i działały bez zarzutu.

produkty z serii CArDIFF

poznaj rivacase

Poznaj bliżej markę RIVACASE oraz jej produkty i serie