central

Podobnie jak ogromne prostokątne zielone płuco w środku rozległej betonowej dżungli, Central Park jest tym, co tchnie życie w słynne miasto na wschodnim wybrzeżu Stanów Zjednoczonych. Zajmujący ponad 3,4 km kwadratowy, jest to rozległy obszar i jest nie tylko najczęściej odwiedzanym parkiem w stanie Nowy Jork, ale także najczęściej odwiedzanym parkiem w całych Stanach Zjednoczonych z 38 milionami odwiedzających rocznie. 

Ta kolekcja zawiera wszystko, co sprawia, że RIVACASE jest tak wyjątkowa. Pod wieloma względami stanowi podstawę misji marki, dostarczania prostych i niedrogich produktów. W związku z tym seria Central jest odpowiednia dla każdego, od ucznia po nauczyciela, od stażysty po szefa. Proste projekty sprawiają, że torba pasuje do każdego rodzaju odzieży, a każdy aspekt tej serii został skonstruowany tak, aby była jak najbardziej trwała, elastyczna i funkcjonalna.

co wyróżnia SERIĘ central

WYTRZYMAŁA TKANINA W KROPKI

Seria ta wykonana jest z trwałej tkaniny w kropki z efektem połysku, który nadaje całej kolekcji wyrafinowania i dojrzałości. 

KOMPAKTOWY, ALE POJEMNY

Przy zakupie nowej torby na laptopa kluczowe znaczenie ma zachowanie właściwej równowagi między rozmiarem a praktycznością. 

ZAKRZYWIONE METALOWE zamki

Seria ta wyposażona jest wyjątkowo wytrzymałe metalowe zamki, na których możesz polegać. Zostały one specjalnie zakrzywione aby były bardziej ergonomiczne. Oznacza to, że możesz wsunąć kciuk w wycięcie i rozpiąć suwak z niezwykłą łatwością, oszczędzając czas.

organizer na akcesoria

Torby posiadają własny panel organizacyjny na wszystkie Twoje akcesoria: smartfon, długopisy, wizytówki, ładowarkę – co tylko chcesz. Oznacza to, że bez względu na to, co przyniesie Ci nadchodzący dzień, wszystko masz schowane na swoim miejscu i gotowe do wyciągnięcia w każdej chwili. 

produkty z serii central

poznaj rivacase

Poznaj bliżej markę RIVACASE oraz jej produkty i serie