Aplikacja
Mobilna

poznaj aplikację mobilną ecoflow

W dzisiejszym świecie opcja zdalnego dostępu do funkcji urządzeń ma bardzo istotne znaczenie. Stacje ECOFLOW* mogą być sterowane za pomocą Aplikacji ECOFLOW zainstalowanej na Twoim smartfonie. Jest to również niezbędny proces w optymalizacji ustawień funkcji Stacji zasilania ECOFLOW.

* wyjątkiem jest model DELTA

Zdalne sterowanie
funkcjami stacji

Umożliwia ono dostosowanie funkcji działania stacji zgodnie z własnymi potrzebami. Należą do nich między innymi: nazwa jednostki, poziom rozładowania/ładowania i sygnał dźwiękowy. Tryb ładowanie szybkiego i wolnego, jasność ekranu i wiele innych ważnych parametrów.

OBSŁUGA WIELU URZĄDZEŃ JEDNOCZEŚNIE

W zależności od ilości posiadanych stacji możesz sterowaĆ nimi w jednym miejscu. Wystarczy, że przełączysz się na wybraną przez Ciebie stacje I rozpoczniesz jej konfiguracje lub podgląd działania.

MONITOROWANIE STANU PRACY STACJI PODPIĘTYCH URZĄDZEŃ

Ta sekcja pozwoli na wgląd w szczegóły pracy stacji podpiętej do niej jednostki, moc wejściową, moc wyjściową, temperaturę baterii, poziom baterii i pozostały czas użytkowania/ ładowania.

Wsparcie
Techniczne

W menu Centrum pomocy możesz wyświetlić często zadawane pytania dotyczące różnych jednostek. Możesz dotknąć pytania, które Cię interesuje, aby zobaczyć odpowiedź.

APLIKACJA MOBILNA ECOFLOW

Zdalne sterowanie oraz zarządzanie urządzeniami marki EcoFlow z serii RIVER poprzez Wi-Fi za pomocą aplikacji mobilnej prosto z Twojej dłoni. Funkcja, która ułatwia szybki dostęp do informacji o statusach ładowania oraz trybach działania stacji.

UŻYJ JAKO PILOTA

Kontroluj swoje urządzenie kiedy chcesz
i gdzie chcesz

SPRAWDŹ STATUS

Sprawdzaj status
twojego urządzenia

WIELE URZĄDZEŃ

Tylko jedna aplikacja do kontroli
wielu urządzeń

ŚLEDŹ AKTUALIZACJE OPROGRAMOWANIA

Dotknij menu Informacje, aby wyświetlić aktualną wersję aplikacji i oficjalne wiadomości EcoFlow na platformach społecznościowych. Stuknij ikony mediów społecznościowych na dole, aby odwiedzić konta mediów społecznościowych EcoFlow.

zobacz jak obsługiwać aplikację ecoflow

pobierz aplikację

*Nie dotyczy tylko modelu DELTA