Zapoznaj się z najczęściej zadawanymi pytaniami

Teoretycznie możesz połączyć dowolną liczbę Delta szeregowo (ale nie równolegle). Jednak wydajność maszyn będzie poważnie zagrożona (zużycie energii przez przetwornicę rośnie wraz z liczbą podłączonych maszyn). W rezultacie nie zalecamy szeregowego łączenia więcej niż 3 Delt Max. Konieczne jest pełne naładowanie każdej Delty Max przed ich połączeniem. Co więcej, przy szeregowym połączeniu Delta nie zwiększy znamionowej mocy wyjściowej, ale zwiększy wydajność.

DELTA MAX może być ładowana przez gniazdko samochodowe i jednocześnie zasilać urządzenia.

Gdy DELTA MAX jest ładowana przez port AC i DC w tym samym czasie, priorytetem będzie pobieranie zasilania przez port AC. Po wyjęciu kabla AC DELTA MAX zacznie pobierać energię elektryczną przez port DC.

DELTA MAX może zostać naładowana do 0% ~ 80% w ciągu 1 godziny, w ciągu kolejnej godziny naładuje się do pełna.

DELTA MAX może być w pełni naładowana przez gniazdo samochodowe – wejście ładowarki samochodowej: 12V/24V, DC 8A (maksymalnie)
Czas ładowania: 21 godzin

W idealnym świetle słonecznym:
A. Czas ładowania: 3,2-6,3 godziny (400W x 2 szeregowo)
B. Czas ładowania: 4-8 godzin (110W x 3)
C. 4-8 godzin (160W x 2)
Wejście ładowania słonecznego 800W 11-100V DC 10A (maksymalnie)

Zakres temperatury rozładowania: -20-45°C (-4-113°F)
Zakres temperatury ładowania: 32-113°F (0-45°C)
Gdy temperatura otoczenia przekroczy 45°C lub zejdzie poniżej -20°C, ikona ostrzeżenia o wysokiej lub niskiej temperaturze na ekranie DELTA zaświeci się i zacznie migać odpowiednio. W tym samym czasie system zarządzania baterią (BMS) będzie regulował wejście i wyjście mocy, aby chronić DELTA.

Jeśli chcesz naładować swoją DELTA MAX na niskim poziomie temperatura otoczenia (od -20°C do 0°C) użyj DELTY MAX do zasilania elektroniki o napięciu powyżej 500W przez ponad 10 minut, aby rozgrzać DELTA MAX przed ładowaniem.

Po 800 cyklach użytkowania pojemność DELTA MAX spadnie do 80%. Jednak żywotność baterii zależy od sposobu jej użytkowania, konserwacji itp.

Proszę używać i przechowywać urządzenie zgodnie z następującymi temperaturami otoczenia:
Normalne użytkowanie i przechowywanie: -20 do 45 °C (-4 do 113°F)
Optymalne użytkowanie i przechowywanie: od 20 do 25 °C (-4 do 77 ° F)

Korzystanie w zimnie
Niskie temperatury (poniżej zera) mogą wpływać na pojemność baterii urządzenia ze względu na właściwości chemiczne baterii. Utrzymuj DELTA MAX w zakresie temperatur otoczenia, od -4 do 113°F (20 do 45°C), aby przedłużyć żywotność baterii.

Rozładuj DELTA MAX do 30%, a następnie ładuj do 85% co 3 miesiące. Może to pomóc przedłużyć żywotność baterii i zapewnić, że DELTA MAX będzie zawsze gotowa do ładowania. Bez zewnętrznych źródeł zasilania podczas przechowywania, DELTA MAX ma ponad rok trwałości.

Gwarancja EcoFlow nie obejmuje uszkodzeń spowodowanych przez panele słoneczne lub akcesoria innych firm.

DELTA MAX obsługuje do 3 paneli solarnych   (110 W).  W przypadku niestandardowych paneli słonecznych, jeśli ta sama moc jest niższa niż standardowa 110 W, napięcie i prąd można połączyć szeregowo przy 11-100V DC 10A. Zgodnie z określonymi parametrami panele słoneczne można łączyć równolegle lub szeregowo, ale nie zaleca się stosowania paneli słonecznych o różnej mocy. 

Do ładowania akumulatora samochodowego można użyć dedykowanego patchcorda. Czas ładowania to około 15-20 minut. W zestawie Ecoflow nie ma patchcordów, musisz dokupić je własnym zakresie (nie rekomendujemy tego).
Uwaga: podczas ładowania nie uruchamiaj samochodu, w przeciwnym razie spowoduje to awarię akumulatora

Możesz użyć kabla MC4-XT60, aby naładować DELTA MAX. Ten typ kabla jest już zawarty w zestawie z DELTA MAX.

Porty AC DELTA  MAX obsługują czystą falę sinusoidalną. W rezultacie, po podłączeniu elektroniki do DELTA MAX, są one dobrze chronione.

DELTA MAX obsługuje podstawową funkcję UPS. W przypadku nagłej przerwy w dostawie prądu produkt może automatycznie przełączyć się w tryb zasilania bateryjnego w ciągu 30ms. Jako podstawowa funkcja UPS, ta funkcja nie obsługuje przełączania 0ms. Nie podłączaj produktu do żadnego urządzenia, które wymaga zasilacza UPS 0ms, takiego jak serwery danych i stacje robocze. Przetestuj i potwierdź kompatybilność przed użyciem produktu. Zalecamy ładowanie tylko jednego urządzenia na raz i unikanie używania wielu urządzeń jednocześnie, aby uniknąć włączenia ochrony przed przeciążeniem. Ecoflow nie ponosi odpowiedzialności w przypadku utraty danych.

Panele słoneczne mają stopień ochrony IP67, więc mogą nadal działać w deszczu, ale wydajność paneli zależy od ilości dostępnego światła słonecznego. Możesz umieścić panele słoneczne na dachu samochodu, łodzi i dachu swojego domu, aby uzyskać wydajną i wygodną energię słoneczną (możesz kupić osobno przyssawki EcoFlow, które pomogą przymocować panele do płaskich powierzchni).

DELTA  MAX jest wyposażona w opatentowany przez EcoFlow szybki śledzący sterownik MPPT, który jest wspierany przez unikalny algorytm śledzenia EcoFlow. Algorytm ten pomaga zmaksymalizować dopływ energii słonecznej w każdych warunkach pogodowych. 

Wciąż masz pytania? Zapraszamy do naszej grupy wsparcia Ecoflow na Facebooku