Zapoznaj się z najczęściej zadawanymi pytaniami

WYBIERZ INTERESUJĄCY CIĘ PRODUKT ECOFLOW

Teoretycznie możesz połączyć dwie stacje Delta Mini szeregowo (ale nie równolegle) przez przewód prądu przemiennego. Jednak wydajność maszyn będzie poważnie zagrożona (zużycie energii przez przetwornicę rośnie wraz z liczbą podłączonych maszyn).  Konieczne jest pełne naładowanie każdej Delty przed ich połączeniem. Co więcej, przy szeregowym połączeniu Delta Mini nie zwiększy znamionowej mocy wyjściowej, ale zwiększy wydajność. Należy pamiętać, że tryb EPS nie działa podczas łączenia w serie.

DELTA MINI może być ładowana przez gniazdko samochodowe i jednocześnie zasilać urządzenia.

Gdy DELTA MINI jest ładowana przez port AC i DC w tym samym czasie, priorytetem będzie pobieranie zasilania przez port AC. Po wyjęciu kabla AC DELTA zacznie pobierać energię elektryczną przez port DC. 

DELTA MINI może zostać naładowana do 0% ~ 80% w ciągu 1 godziny i być w pełni naładowana w ciągu 1 godziny 40 minut.

DELTA MINI może być w pełni naładowana przez gniazdo samochodowe 13,6 V w ciągu 9 godzin.

W idealnym świetle słonecznym:

  • 3x panel słoneczny 110W (w serii): 4-8 godzin
  • 2x panel słoneczny 160W: 4-8 godzin

DELTA MINI obsługuje zakresy wejściowe energii słonecznej od 11V do 75V z maksymalnym dopuszczalnym prądem 10A i maksymalnym wejściem 300W.

Optymalna temperatura robocza: od 20 do 30°C
Zakres temperatury rozładowania: od -20 do 45°C 
Zakres temperatury ładowania: od 0 do 45°C
Gdy temperatura otoczenia przekroczy 45°C lub zejdzie poniżej -20°C, ikona ostrzeżenia o wysokiej lub niskiej temperaturze na ekranie DELTA MINI zaświeci się i zacznie migać odpowiednio. W tym samym czasie system zarządzania baterią (BMS) będzie regulował wejście i wyjście mocy, aby chronić DELTA MINI.

Jeśli chcesz naładować swoją DELTA MINI gdy teperatura otoczenia jest bardzo niska od -20°C do 0°C użyj DELTY MINI do zasilania elektroniki o napięciu powyżej 500W przez ponad 10 minut, aby rozgrzać DELTA MINI przed ładowaniem.

Po 800 cyklach użytkowania pojemność DELTA MINI spadnie do 80%. Jednak żywotność baterii zależy od sposobu jej użytkowania, konserwacji itp.

Proszę używać i przechowywać urządzenie zgodnie z następującymi temperaturami otoczenia:
Użytkowanie i przechowywanie: od -20 do 45 °C
Optymalne użytkowanie i przechowywanie: od 20 do 30°C

Korzystanie w zimnie
Niskie temperatury (poniżej zera) mogą wpływać na pojemność baterii urządzenia ze względu na właściwości chemiczne baterii. Utrzymuj DELTA MINI w zakresie temperatur otoczenia, od 20 do 30°C, aby przedłużyć żywotność baterii. Ze względów bezpieczeństwa nie przechowuj produktu przez dłuższy czas w temperaturze otoczenia wyższej niż 45°C lub niższej niż -10°C.

Rozładuj DELTA MINI do 30%, a następnie ładuj do 85% co 3 miesiące. Może to pomóc przedłużyć żywotność baterii i zapewnić, że DELTA MINI będzie zawsze gotowa do ładowania. Bez zewnętrznych źródeł zasilania podczas przechowywania, DELTA MINI ma ponad rok trwałości.

Gwarancja EcoFlow nie obejmuje uszkodzeń spowodowanych przez panele słoneczne lub akcesoria innych firm.

DELTA MINI może być ładowana przez panele słoneczne Ecoflow, gdy napięcie obwodu otwartego wynosi od 10 V do 65 V. Możesz połączyć szeregowo do 3 paneli fotowoltaicznych EcoFlow. Możesz również podłączyć 2 zestawy 3 paneli słonecznych połączonych szeregowo równolegle (do 6 paneli). Kabel połączenia równoległego jest akcesorium opcjonalnym, które należy zakupić osobno.

Nie możesz użyć DELTY do rozruchu samochodu, ponieważ prąd potrzebny do rozruchu samochodu jest wyższy niż 20A (port samochodowy DELTY może pozwolić tylko na maksymalny prąd 8A).
DELTA może ładować akumulatory ołowiowe w Twoim samochodzie za pomocą samochodowego kabla do ładowania dołączonego do Twojego zestawu DELTA.

Możesz użyć kabla MC4-XT60, aby naładować DELTA. Ten typ kabla jest już zawarty w zestawie z DELTA.

DELTA może ładować Teslę przez około 40 minut. Po naładowaniu przez DELTA zwiększysz zasięg swojej Tesli w granicach 4,8 – 8 km. Jednak zasięg auta po ładowaniu przez DELTA, jest różny, zależy od typów pojazdów elektrycznych, którymi jeździsz i temperatury otoczenia.

Modele DELTA 1000 i DELTA 1300 są wyposażone w taką samą liczbę ogniw akumulatorowych, ale stosowane są ogniwa akumulatorowe o różnych gęstościach energii.

Porty AC DELTA obsługują czystą falę sinusoidalną. W rezultacie, po podłączeniu elektroniki do DELTA, są one dobrze chronione przez mniej generowany szum elektryczny i trwalsze silniki.

DELTA obsługuje podstawową funkcję UPS. Jednak przed podłączeniem takich urządzeń, jak serwery danych i stacje robocze z DELTA, należy wykonać wiele testów w celu potwierdzenia zgodności. EcoFlow nie ponosi odpowiedzialności za utratę danych lub uszkodzenie sprzętu spowodowane nieprzestrzeganiem instrukcji przez klientów.

Panele słoneczne mają stopień ochrony IP67, więc mogą nadal działać w deszczu, ale wydajność paneli zależy od ilości dostępnego światła słonecznego. Możesz umieścić panele słoneczne na dachu samochodu, łodzi i dachu swojego domu, aby uzyskać wydajną i wygodną energię słoneczną (możesz kupić osobno przyssawki EcoFlow, które pomogą przymocować panele do płaskich powierzchni).

DELTA jest wyposażona w opatentowany przez EcoFlow szybki śledzący sterownik MPPT, który jest wspierany przez unikalny algorytm śledzenia EcoFlow. Algorytm ten pomaga zmaksymalizować dopływ energii słonecznej w każdych warunkach pogodowych. DELTA obsługuje dowolne zakresy wejściowe energii słonecznej od 10 V do 65 V z maksymalnym dopuszczalnym prądem 10 A i maksymalnym wejściem 400 W. Panele słoneczne można łączyć szeregowo lub równolegle, aby zmaksymalizować dopływ energii słonecznej.

Wciąż masz pytania? Zapraszamy do naszej grupy wsparcia Ecoflow na Facebooku