Zapoznaj się z najczęściej zadawanymi pytaniami

Możesz połączyć ze sobą dwie stacje zasilania DELTO PRO za pomocą kabla AC, wówczas jeden będzie nadrzędnym, a drugi podrzędnym, jak dodatkowa bateria (tryb EPS). przed podłączeniem upewnij się, że oba modele DELTA PRO są w pełni naładowane.

Port infinity służy do:

  • łączenia Delta Pro z panelem Smart Home
  • łączenia Delta Pro z Delta Pro przez koncentrator podwójnego napięcia
  • ładowania pojazdów elektrycznych za pomocą adaptera do ładowania pojazdów elektrycznych

Jeden  Smart Generator może być jednocześnie połączony z jedną stacją DELTA PRO.

DELTA PRO może być ładowana przez gniazdko samochodowe i jednocześnie zasilać urządzenia.

Gdy DELTA PRO jest ładowana przez port AC i DC w tym samym czasie, priorytetem będzie pobieranie zasilania przez port AC. Po odłączeniu kabla AC DELTA PRO zacznie pobierać energię elektryczną przez port DC.

Przy użyciu X-Stream Fast Charging 2875W (maksymalna moc wejściowa) DELTA PRO będzię w pełni naładowana po niecałych dwóch godzinach.

DELTA PRO może być w pełni naładowana przez gniazdo samochodowe – wejście ładowarki samochodowej: 12V/24V, DC 8A (maksymalnie)
Czas ładowania: 37,5 godziny

 

W idealnym świetle słonecznym:
Wejście ładowania słonecznego 1600W 11-150V DC 15A (maksymalnie)

  • Czas ładowania: 12-24 godziny (400W)
  • 6-12 godzin (400W x 2 w serii)
  • 4-8 godzin (400W x 3 w serii) 

Zakres temperatury rozładowania: -20-45°C (-4-113°F)
Zakres temperatury ładowania: 32-113°F (0-45°C)
Gdy temperatura otoczenia przekroczy 45°C lub zejdzie poniżej -20°C, ikona ostrzeżenia o wysokiej lub niskiej temperaturze na ekranie DELTA zaświeci się i zacznie migać odpowiednio. W tym samym czasie system zarządzania baterią (BMS) będzie regulował wejście i wyjście mocy, aby chronić DELTA.

Jeśli chcesz naładować swoją DELTA PRO na niskim poziomie temperatura otoczenia (od -20°C do 0°C) użyj DELTY PRO do zasilania elektroniki o napięciu powyżej 500W przez ponad 10 minut, aby rozgrzać DELTA PRO przed ładowaniem.

Po 3500 cyklach użytkowania pojemność DELTA MAX spadnie do 80%, po 6500 cyklach pojemność baterii spadnie do 50%. Jednak żywotność baterii zależy od sposobu jej użytkowania, konserwacji itp.

Proszę używać i przechowywać urządzenie zgodnie z następującymi temperaturami otoczenia:
Normalne użytkowanie i przechowywanie: -20 do 45 °C (-4 do 113°F)
Optymalne użytkowanie i przechowywanie: od 20 do 25 °C (-4 do 77 ° F)

Korzystanie w zimnie
Niskie temperatury (poniżej zera) mogą wpływać na pojemność baterii urządzenia ze względu na właściwości chemiczne baterii. Utrzymuj DELTA PRO w zakresie temperatur otoczenia, od -4 do 113°F (20 do 45°C), aby przedłużyć żywotność baterii.

Rozładuj DELTA MAX do 30%, a następnie ładuj do 85% co 3 miesiące. Może to pomóc przedłużyć żywotność baterii i zapewnić, że DELTA PRO będzie zawsze gotowa do ładowania. Bez zewnętrznych źródeł zasilania podczas przechowywania, DELTA PRO ma ponad rok trwałości.

Gwarancja EcoFlow nie obejmuje uszkodzeń spowodowanych przez panele słoneczne lub akcesoria innych firm.

DELTA PRO obsługuje do 3 paneli solarnych (4000 W). Aby naładować urządzenie, można połączyć panele słoneczne szeregowo. Obsługiwane napięcie wejściowe pomiędzy 11-150 V DC, maksymalne natężenie prądu to 15 A, maksymalna moc ładowania to 1600 W. Przed podłączeniem panelu słonecznego należy upewnić się, że napięcie wyjściowe panelu słonecznego mieści się w zakresie 150 V, aby uniknąć uszkodzenia produktu.

 

Do ładowania akumulatora samochodowego można użyć dedykowanego patchcorda. Czas ładowania to około 15-20 minut. W zestawie Ecoflow nie ma patchcordów, musisz dokupić je własnym zakresie (nie rekomendujemy tego).
Uwaga: podczas ładowania nie uruchamiaj samochodu, w przeciwnym razie spowoduje to awarię akumulatora

Możesz użyć kabla MC4-XT60, aby naładować DELTA PRO. Ten typ kabla jest już zawarty w zestawie z DELTA PRO.

Porty AC DELTA  PRO obsługują czystą falę sinusoidalną. W rezultacie, po podłączeniu elektroniki do DELTA PRO, są one dobrze chronione.

DELTA PRO obsługuje podstawową funkcję UPS. W przypadku nagłej przerwy w dostawie prądu produkt może automatycznie przełączyć się w tryb zasilania bateryjnego w ciągu 30ms. Jako podstawowa funkcja UPS, ta funkcja nie obsługuje przełączania 0ms. Nie podłączaj produktu do żadnego urządzenia, które wymaga zasilacza UPS 0ms, takiego jak serwery danych i stacje robocze. Przetestuj i potwierdź kompatybilność przed użyciem produktu. Zalecamy ładowanie tylko jednego urządzenia na raz i unikanie używania wielu urządzeń jednocześnie, aby uniknąć włączenia ochrony przed przeciążeniem. Ecoflow nie ponosi odpowiedzialności w przypadku utraty danych.

Panele słoneczne mają stopień ochrony IP67, więc mogą nadal działać w deszczu, ale wydajność paneli zależy od ilości dostępnego światła słonecznego. Możesz umieścić panele słoneczne na dachu samochodu, łodzi i dachu swojego domu, aby uzyskać wydajną i wygodną energię słoneczną (możesz kupić osobno przyssawki EcoFlow, które pomogą przymocować panele do płaskich powierzchni).

DELTA  PRO jest wyposażona w opatentowany przez EcoFlow szybki śledzący sterownik MPPT, który jest wspierany przez unikalny algorytm śledzenia EcoFlow. Algorytm ten pomaga zmaksymalizować dopływ energii słonecznej w każdych warunkach pogodowych. 

Wciąż masz pytania? Zapraszamy do naszej grupy wsparcia Ecoflow na Facebooku