Seria
RIVER


POZNAJ STACJE ZASILANIA Z SERII RIVER

Szukasz zewnętrznego sprzętu zasilającego? Już nie musisz martwić się o brak energii podczas swoich podróży w nieznane.  Seria River doskonale sprawdza się podczas kempingowania, wycieczek outdoorowych i wszędzie tam gdzie niezależność energetyczna jest dla Ciebie ważna.

RODZAJE STACJI ZASILANIA RIVER

MOŻLIWOŚĆ ZWIĘKSZENIA POJEMNOŚCI STACJI!

DODATKOWE BATERIE DO SERII RIVER

Najlepsze kompaktowe stacje zasilania

Seria RIVER to przenośne stacje zasilania. Łatwo je przenosić i przewozić w bagażniku. Niezależnie od tego, czy jest to najmniejszy model – RIVER mini, czy największy RIVER Pro, wszystkie można trzymać jedną ręką.

Szybkie ładowanie w mgnieniu oka

Wszystkie stacje zasilania z serii RIVER mogą szybko naładować się do 80% przez gniazdko AC w niecałą godzinę. Wybierasz się na kemping? Spróbuj podłączyć panel słoneczny, aby naładować stację przez słońce i używać ją jako generatora słonecznego. Stację możesz również ładować za pomocą ładowarki samochodowej.

zasil wszystkie swoje urządzenia

Dzięki opatentowane technologii X-Boost, RIVER zapewnia moc wyjściową do 600W (przepływ do 1800W), co oznacza, że masz wystarczająco energii, by naładować większość swoich urządzeń. Jest idealna na wyprawy na kemping. Dzięki RIVER możesz zasilać jednocześnie do 10 urządzeń, używając przy tym różnych portów wyjściowych

możliwość rozbudowy

We wszystkich stacjach zasilania oprócz RIVER minimożna zwiększyć pojemność za pomocą dodatkowej baterii. Idealnie sprawdza się to podczas dłuższych podróży. Wystarczy podłączyć dodatkową baterię, a podwoisz pojemność swojej stacji zasilania i wydłużysz czas działania swoich urządzeń.

ZOBACZ PORÓWNANIE STACJI RIVER

APLIKACJA MOBILNA ECOFLOW

Aplikacja jest niezbędna do prawidłowego działania stacji zasilania

BĄDŹ NIEZALEŻNY W KAŻDEJ SYTUACJI

Niezależnie od tego, czy zasilasz urządzenia w domu, wybierasz się na kemping, czy po prostu szukasz dodatkowego źródła zasilania. Ze stacjami zasilania RIVER nie musisz martwić się, że będąc poza domem zabraknie Ci energii. Podłącz dwa panele słoneczne o mocy 110 W, aby naładować stację w ciągu zaledwie 4 godzin!

zapoznaj się z najczęściej zadawanymi pytaniami

zapoznaj się z najczęściej zadawanymi pytaniami

SIEĆ SPRZEDAŻY

Produkty marki ECOFLOW znajdziesz w autoryzowanej sieci sprzedaży