lantau

Znajdująca się u ujścia rzeki Pearl wyspa Lantau jest największą i najbardziej zróżnicowaną ekologicznie wyspą Hongkongu. Jest to region tętniący życiem, będący domem dla pól ostryg, drzew cytrynowych i mandarynkowych, parku morskiego i naturalnego zbiornika, chińskich białych delfinów i tych słynnych bawołów wodnych, które są synonimem Azji Południowo-Wschodniej. Jest często określany jako „płuca Hongkongu” ze względu na obfitość gęstych lasów, które można zobaczyć w całym ich majestacie ze szczytu Sunset Peak, jednego z najlepszych miejsc wypadowych dla mieszkańców Hongkongu. 

Seria Lantau łączy w sobie wyrafinowanie i wydajność w najwyższej jakości etui, torbach i plecakach. Łączy w sobie eleganckie, szykowne projekty z wszechstronnością i trwałością, które są fundamentalne dla wszystkich produktów marki. Produkty są dostępne w odcieniach ciemnej czerni i grafitowej szarości. Seria ta, zaprojektowana przede wszystkim dla ludzi biznesu i pracowników biurowych, dzięki eleganckiemu i starannie zaprojektowanemu charakterowi zawiera w sobie swobodę.

co wyróżnia SERIĘ lantau

sZTUCZNA SKÓRA ZE WSTAWKAMI Z MELANŻOWEJ TKANINY

Seria stworzona przy użyciu wysokiej jakości sztucznej skóry i stylowej melanżowej tkaniny wykonanej z wytrzymałego poliestru. Pomoże to chronić laptopa nie tylko przed okazjonalnymi i nieuniknionymi uderzeniami i siniakami podczas podróży, ale także przed gromadzeniem się kurzu lub wilgoci na ekranie lub uszkodzeniem urządzenia. Ten materiał jest jednym z naszych najtrwalszych i sprawi, że Twoja torba Lantau będzie niezawodnym partnerem na lata.

UKRYTA PRZEDNIA KIESZEŃ

Umieszczanie ładowarek na dnie torby nieuchronnie prowadzi do ich splątania, co prowadzi do ich uszkodzenia, co zmniejsza ich wydajność. Seria Lantau pomaga jednak obejść ten problem, oferując ukrytą przednią kieszeń, dzięki czemu możesz po prostu zawinąć ładowarkę i schować ją starannie.
 

produkty z serii lantau

poznaj rivacase

Poznaj bliżej markę RIVACASE oraz jej produkty i serie