łączność premium
bez kompromisówNaszym celem było znalezienie huba, który odpowiada Twoim potrzebom – bez uszczerbku dla funkcjonalności. Wszystkie produkty mają te same zaawansowane specyfikacje, więc możesz skupić się na portach i rozszerzonej łączności, których potrzebujesz.

Armada van Ooord & Jakob Ludvigsen
Założyciele LINQbyELEMENTS

Podłącz dwa monitory do Macbooka M1 i M2 i wyświetlaj w rozdzielczości 4K!

Naładuj swojego MacBooka za pomocą wieloportowego adaptora 7w2 D2 Pro i pozwól na podłączenie nie jednego, ale dwóch zewnętrznych wyświetlaczy 4K. Zaprojektowany i skonstruowany dla M1, M2, M1 Pro, M1 Max i Intel MacBook.

Technologia D2 – Dual 4K Display jest zasilana przez aplikację InstantView i zapewnia podwójną łączność HDMI dla M1, M2 i MacBooka z chipem Intel.

PRO STUDIO HUB

linq pro studio hub

Rozszerzona łączność bez kompromisów. Najwyższa jakość produktów przy zachowaniu zrównoważonego rozwoju.

wieloportowy hub pro

linq multiport

Pierwsza na rynku kolekcja hubów z mocą wyjściową 100W PD, USB 3.2 Gen 2, 10 Gb/s i HDMI 2.0, 4K przy 60 Hz na wszystkich portach

hdmi adapter

LINQ ADAPTER HDMI

Pierwsza na świecie kolekcja z mocą wyjściową 100W PD i co najmniej 4K/60Hz na wszystkich wyjściach HDMI. Kompaktowe rozwiązania pozwalające rozszerzyć podłączenie wyświetlacza przy jednoczesnym ładowaniu urządzenia.

kable pro do przesyłu danych i ładowania

linq kable pro

LINQ oferuje kolekcję najlepszych w swojej klasie wytrzymałych kabli w oplocie, pozwalających na szybki transfer danych lub ładowanie urządzeń.

SPRAWDŹ NAJCZĘŚCIEJ ZADAWANE PYTANIA

100% ALUMINIUM Z RECYKLINGU

Jako jedna z pierwszych marek na świecie, podobnie jak Apple, LINQ by ELEMENTS przeszła na stosowanie aluminium pochodzącego w 100% z recyklingu do produkcji obudów piast i wtyków kabli.

Aluminium jest kluczowym materiałem w produktach LINQ. Tworzenie aluminium z recyklingu pozwala zaoszczędzić do 90-95% potrzebnej energii w porównaniu z procesem wydobycia i tworzenia nowego aluminium z rudy boksytu.

Celem marki jest stosowanie w 100% tworzyw sztucznych pochodzących z recyklingu. Niektóre części już wykorzystują ten materiał.  Planowane jest zakończenie używania materiałów z tworzyw sztucznych opartych na paliwach kopalnych na tworzywa sztuczne z certyfikatem GRS (Global Recycled Standard).

#ZrównoważonaTechnologia

O marce linq

Marka opracowuje ponadczasowe i funkcjonalne rozwiązania łączności dla komputerów przenośnych. Projekty premium wykonane z trwałych materiałów są zintegrowane z najnowszymi technologiami dostępnymi na ryku.

LINQ by Elements został stworzony z chęci uproszczenia i zrewolucjonizowania kategorii hubów USB-C.

Produkty LINQ posiadają proste, minimalistyczne duńskie wzornictwo i kompaktową obudowę z aluminium pochodzącego z recyklingu. Dzięki zastosowaniu technologii pozwalającej na wykorzystanie aluminium z recyklingu oraz stworzenie wytrzymałych kabli tekstylnych produkty te mogą być używane przez wiele lat.

Powstają one w fabrykach, które poważnie traktują odpowiedzialność społeczną. Wszyscy dostawcy posiadają akredytację BSCI i przestrzegają Kodeksu Postępowania marki.

 

Autoryzowani Partnerzy marki