narita

Około 60 kilometrów na wschód od Tokio, tego słynnego miasta, którego jasne światła nigdy nie gasną, leży lotnisko Narita. Najbardziej ruchliwe lotnisko w Japonii na wyspie, która słynie już z tętniących życiem miast, wymagało niezwykle starannego zaprojektowania, aby zapewnić płynny i łatwy transport podróżnych i towarów. Podobnie jak wszystkie aspekty japońskiej kultury, wszystko na lotnisku zostało stworzone w skrupulatnie metodyczny sposób. 

Jak od razu widać, seria Narita oferuje luksusową alternatywę dla standardowej torby biurowej. Połączenie bogatej, matowej sztucznej skóry i nylonowych nici inspirowanych tweedem tworzy szczyt wyrafinowania i torbę, której możesz używać z pewnością podczas każdej podróży, bez względu na klientów i ludzi, z którymi się spotykasz. Metalowe elementy konstrukcyjne nadają mu stylowy, ale dyskretny wygląd, co oznacza, że nadaje się do każdego biura lub podróży służbowej. 

co wyróżnia SERIĘ narita

TKANINY W JODEŁKĘ Z BOGATYMI WSTAWKAMI ZE SZTUCZNEJ SKÓRY

Seria stworzona przy użyciu wysokiej jakości tkanin w jodełkę z bogatymi wstawkami ze sztucznej skóry, ten wzór przypomina dobry, staromodny tweed, a w połączeniu ze skórą PU sprawia, że ​​torba jest nie tylko wytrzymała i praktyczna, ale także elegancka.

SOLIDNE METALOWE OKUCIA

Wadliwe zamki błyskawiczne, zepsute sprzączki lub słabe okucia mogą mieć katastrofalne skutki dla twojego mienia i twojego dnia. Dlatego też marka zadbała o to, aby seria Narita oferowała Ci to, co najlepsze.
 

WYŚCIEŁANE BOKI DLA LEPSZEJ OCHRONY

W serii Narita musimy marka zadbała o to, by Twoje rzeczy były bezpieczne. Dlatego produkty z tej serii posiadają wyściełane boki dla lepszej ochrony, dzięki czemu możesz zaufać swojej torbie bez względu na trasę.

WYŚCIEŁANA KIESZEŃ NA TABLET

To z góry przesądzone, że Twój plecak od czasu do czasu ulegnie uderzeniu lub stłuczeniu. Nawet najbardziej ostrożni podróżnicy muszą brać pod uwagę niekontrolowany charakter działań i ruchów innych ludzi. Podczas projektowania serii Narita marka postawiła na ochronę Twoich przedmiotów i stworzyła specjalnie zaprojektowaną wyściełaną kieszeń na tablet, abyś mógł poruszać się bez niebezpieczeństw

produkty z serii narita

poznaj rivacase

Poznaj bliżej markę RIVACASE oraz jej produkty i serie