Orly

Dla przeciętnego międzynarodowego podróżnika lotnisko Charlesa de Gaulle’a jest prawdopodobnie lotniskiem, o którym myśli najczęściej podczas podróży do i z Paryża. Ale dla większości Francuzów to lotnisko Orly będzie często odwiedzane podczas lotów ze stolicy kraju do innych miejsc we Francji i za granicą.

Kolekcja Orly oferuje wszystkie zalety luksusowych toreb biznesowych z najwyższej półki, ale bez konieczności sięgania zbyt głęboko do kieszeni. Miękka skóra PU jest używana we wszystkich produktach z tej serii, nadając jej niezrównaną i miejską elegancję. 

co wyróżnia SERIĘ orly

WODOODPORNA SZTUCZNA SKÓRA

Elegancki wygląd i wysokiej jakości skóra premium sprawiają, że te elementy są stylowymi partnerami na każdym londyńskim lub paryskim bulwarze. Seria ta jest wykonana z wodoodpornej sztucznej skóry, aby zapewnić Twoim najcenniejszym przedmiotom i dokumentom ochronę przed uszkodzeniem. 

kontrasyujące BIAŁE SZWY

W tej serii zastosowano kontrastujące białe szwy, które zostały sprytnie przekształcone w estetyczną cechę projektu. Ta synergia między ergonomią a estetyką jest cechą charakterystyczną serii Orly i sprawia, że ​​jest to torba godna pozazdroszczenia.
 

WYŚCIEŁANA KIESZEŃ NA TABLET

Torba Orly ma wyściełaną kieszeń na tablet, dzięki czemu możesz go wysunąć i wyjąć z absolutną łatwością, ale także mieć pewność, że jest bezpiecznie schowany.

KOMPAKTOWa, ALE POJEMNa

Rivacase zrobiła wszystko, aby torba ta była kompaktowa, ale jednocześnie pojemna, dzięki czemu z łatwością będziesz przemieszczaćy się po mieście, mając wszystkie potrzebne rzeczy ze sobą.

produkty z serii orly

poznaj rivacase

Poznaj bliżej markę RIVACASE oraz jej produkty i serie