Najbardziej innowacyjne, ekologiczne rozwiązania
mobilnego zasilania na świecie!

POZNAJ ECOFLOW

BRAK PALIWA, BRAK OPARÓW, MINIMALNY HAŁAS

Mobilna stacja zasilania EcoFlow emitują niskie dźwięki podczas pracy idealnie sprawdzi się jako bezpieczny produkt do użytkowania nawet w małych pomieszczeniach

PROSTY SYSTEM ŁADOWANIA WSZYSTKICH MODELI ECOFLOW

Podłącz stacje do gniazdka sieciowego lub skorzystaj z paneli słonecznych

MAKSYMALNA WYDAJNOŚĆ

Odnawialność przechowywanej i zużytej energii z możliwością dzielenia jej na inne urządzenia zawsze wtedy, kiedy jej potrzebujesz

EKONOMICZNE ROZWIĄZANIE

Używanie stacji zasilania EcoFlow jest o 30% tańsze w porównaniu z użytkowaniem zwykłego generatora zasilanego paliwem w całym jego okresie eksploatacji

seriA river

SERIA RIVER

Przenośne stacje serii RIVER występują w unikalnych kształtach i rozmiarach. Seria oferuje różne możliwości ładowania w zależności od potrzeb użytkownika. Rzuć okiem na wszystko, co musisz wiedzieć przed zakupem mobilnej elektrowni z serii RIVER. Jeśli szukasz czegoś lekkiego i małego, nowy EcoFlow RIVER mini będzie świetnym wyborem. Jeśli zależy Ci na większej pojemności i mocy zasilania zapoznaj się z modelami EcoFlow RIVER Max i River PRO, które możesz wyposażyć w dedykowaną extra baterię. To zdecydowanie wydłuży czas zasilania Twojego urządzenia.

seriA delta

seriA delta

Seria DELTA oferuje wiodące w branży przenośne elektrownie do tworzenia kopii zapasowej energii, przerw w dostawie prądu i przygód na świeżym powietrzu. Linia DELTA charakteryzuje się większą pojemnością oraz mocą zasilania. Przenośna elektrownia o dużej pojemności zapewnia moc w niemal każdej sytuacji. Im większa pojemność, tym dłuższy czas pracy Twojego sprzętu. Jeśli szukasz zasilania awaryjnego lub domowego zasilania awaryjnego podczas przerw w dostawie prądu, rozważ zakup przenośnej elektrowni o dużej pojemności, takiej jak nowa EcoFlow DELTA Pro.

panele solarne

panele solarne

Wykorzystaj energię słoneczną do zasilenia Twojej stacji. Do wyboru masz trzy panele solarne 100W, 160W i 400W oraz tracker, który zadba o odpowiednie ustawienie paneli solarnych względem słońca i pozwoli na naładowanie Twojej stacji w rekordowym tempie.

Opatentowana Technologia szybkiego ładowania X-Stream umożliwia ekspresowe ładowanie stacji z gniazdka sieciowego. To unikalna cecha marki ECOFLOW  w kategorii mobilnych stacji zasilania o ogromnych pojemnościach baterii.

SYSTEM ZARZĄDZANIA Baterią stacji

Inteligentne algorytmy regulowania stanu i wydajności baterii

System zarządzania akumulatorami w stacjach zasilających przenosi innowacje na wyższy poziom, podnosząc wydajność i trwałość produktów marki EcoFlow. Technologia BMS wykorzystuje inteligentne algorytmy do regulowania stanu i wydajności baterii.

ecoflow bateria

APLIKACJA MOBILNA ECOFLOW

Aplikacja jest niezbędna do prawidłowego działania stacji zasilania

dlaczego ecoflow

Ładowanie 0-80% w 1H

Najszybsze ładowanie na świecie
Multi Charge 6500W

Możliwość integracji
z domem

Możliwość rozbudowy pojemności

Zasilaj praktycznie wszystko
( Moc wyjściowa 3600W-7200W )

Smart Generator
1700W

MISJA ECOFLOW

Misją EcoFlow od samego początku było tworzenie najbardziej innowacyjnych, przyjaznych dla środowiska rozwiązań zasilania, Naszym celem jest umożliwienie użytkownikom EcoFlow spełniać marzenia, żyć niezależnie i odkrywać nieznane. Bez ograniczeń i zawsze z dostępem do energii.

zapoznaj się z najczęściej zadawanymi pytaniami

zapoznaj się z najczęściej zadawanymi pytaniami

SIEĆ SPRZEDAŻY

Produkty marki ECOFLOW znajdziesz w autoryzowanej sieci sprzedaży