prater

Prater to duży park rozrywki w 2 dzielnicy Wiednia, Leopoldstadt. Prater pochodzi od łacińskiego słowa pratum, oznaczającego łąkę, a tereny te przez wieki służyły jako prywatny teren łowiecki cesarza. Dopiero w 1766 roku uznano go za wolny dla publiczności i kiedy zezwolono na zakładanie kawiarni i kawiarni, a park rozrywki zaczął nabierać kształtu. Sam park rozrywki zawiera wiele klasycznych przejażdżek w parku rozrywki – samochodziki, karuzele i kolejki górskie, wraz z gabinetem figur woskowych Madame Tussauds, ale diabelski młyn Wiener Riesenrad dominuje w krajobrazie. 

To jak dotąd najbardziej „normcore” seria RIVACASE. jest to kolekcja unisex, która jest szczytem prostoty i jest po prostu odpowiednia dla absolutnie każdego. Stworzona z delikatnego melanżu, jest bardzo funkcjonalna. Uniwersalny, sportowy kolor zapewnia możliwość połączenia z praktycznie wszystkimi codziennymi stylizacjami, dzięki czemu niezależnie od tego, czy masz ważne spotkanie w biurze, czy używasz torby Prater w drodze na siłownię, zawsze dopasujesz ją do każdego rodzaju odzieży.

co wyróżnia SERIĘ galapagos

WODOODPORNY MATERIAŁ

Kolekcja Prater stworzona została z wysokiej jakości wodoodpornego materiału, który zatrzymuje wodę na zewnątrz, a Twoje przedmioty są bezpieczne w środku.

KONSTRUKCJA ZABEZPIECZAJĄCA PRZED KRADZIEŻĄ

Przy wyborze torby ważne jest, aby wziąć pod uwagę nieuchronne zagrożenie kradzieżą Twoich rzeczy. Dworce kolejowe, lotniska i restauracje są miejscami, gdzie nie trudno o kradzież. Dlatego seria Prater jest wyposażona w elementy zabezpieczające przed kradzieżą. Smukła i kompaktowa konstrukcja ma minimalną liczbę widocznych kieszeni, dzięki czemu nie ma widocznych kieszeni dla złodziei. Podobnie przednia ukryta kieszeń zapinana na zamek doskonale ukrywa Twoje kosztowności, takie jak telefony komórkowe, dowód osobisty, portfel itp.
 

Z PRZODU UKRYTA KIESZEŃ ZAPINANA NA ZAMEK

Przednia kieszeń w tej serii została specjalnie zaprojektowana, aby stworzyć praktyczne i super bezpieczne miejsce dla Twoich najważniejszych rzeczy. Zaprojektowana tak, aby była jak najbardziej niepozorna,  to idealne miejsce do schowania telefonu komórkowego, portfela, kluczy i wszelkich innych przedmiotów, których potrzebujesz, aby mieć pewność, że będą bezpieczne.

HAFTOWANE LOGO

RIVACASE jest dumna ze wszystkich produktów, które tworzy. Pieczęć ich logo na przedmiotach, które wykonują, jest oznaką wskazującą na doskonałość w rzemiośle i wzornictwie.

TRWAŁE PLASTIKOWE zamki

Słabe ściągacze i zamki błyskawiczne mogą prowadzić do kłopotliwych chwil na peronach stacji kolejowych i w halach lotniskowych, ale także mogą prowadzić do utraty kluczowych i ważnych przedmiotów. Właśnie dlatego torby są wykonane z bardzo wytrzymałych plastikowych zamków, dzięki którym możesz mieć pewność, że Cię nie zawiedzie w najbardziej nieodpowiednich momentach.

produkty z serii prater

poznaj rivacase

Poznaj bliżej markę RIVACASE oraz jej produkty i serie