regent

Mniej znany niż jego siostrzany Hyde Park na zachodzie, ale lepiej utrzymany niż jego brat Hampstead park na północy, park Regent’s zajmuje godną pozazdroszczenia strefę środkową w zakresie terenów zielonych w Londynie. Park, który jest pełen słynnych miejsc, takich jak londyńskie zoo, teatr na świeżym powietrzu Regent’s Park i wzgórze Primrose, z którego roztacza się jeden z najlepszych widoków na centrum Londynu, otoczony jest jednymi z najbardziej wysublimowanych georgiańskich budynków w kraju, co czyni go jednym z najbardziej godnych pozazdroszczenia lokalizacji do życia w mieście.

Kolekcja Regent to najlżejsza jak dotąd kolekcja RIVACASE. Zaprojektowana z klasycznych form z kontrastowym dekorem, jest to seria prosta i idealna na co dzień. Odpowiednia dla wszystkich grup wiekowych. Materiał doskonale łączy się z materiałem dżinsowym, tworząc jasny, ale nie jaskrawy wygląd, który wniesie lekki akcent sportowy do Twojej codziennej rutyny. Asortyment obejmuje przestronne plecaki i torby. Odpowiednie dla szerokiej gamy laptopów, seria Regent jest przystępna cenowo i funkcjonalna.

co wyróżnia SERIĘ regent

TRWAŁE TKANINY

Seria Regent została stworzona z wysokiej jakości gęstej tkaniny poliestrowej, dzięki której powierzchnie torby wyglądają na smukłe i eleganckie. Ten wytrzymały materiał nie tylko będzie wyglądał imponująco podczas spotkań, ale także pomoże chronić zawartość przed nieuniknionymi uderzeniami i zadrapaniami.

NIEBIESKIE KONTRASTUJĄCE ELEMENTY

To projekt przyciągający wzrok, który jest synonimem najlepszej odzieży sportowej z najwyższej półki lub najbardziej godnego pozazdroszczenia stylu ulicznego. Dlatego w tym asortymencie uwzględniono niebieskie elementy, które tworzą wspaniały i efektowny kontrast z ciemnoczarnymi tkaninami i nadają kolekcji wyjątkowość.
 

MIĘKKIE ZAMKI BŁYSKAWICZNE

Wyposażona w miękkie, szyte zamki błyskawiczne, które odzwierciedlają ten bardziej modny i przystępny klimat. Dodatkowe przeszycia są przykładem niesamowitej dbałości o szczegóły, która została uwzględniona w projekcie tej serii.

lekka

Seria Regent jest jedną z najlżejszych produktów w kolekcji RIVACASE. Po prostu wsuń wszystkie swoje przedmioty i ruszaj w drogę, poruszając się w podróży z łatwością i komfortem.

PRZEDNIA KIESZEŃ ZAPINANA NA ZAMEK

Seria posiada przednią kieszeń, dzięki której zawsze szybko dostaniesz się do wszystkiego, czego potrzebujesz. Ponieważ nie należy rezygnować z bezpieczeństwa dla wygody kieszeń jest zapinana na zamek, dzięki czemu Twoje przedmioty pozostaną bezpieczne

produkty z serii regent

poznaj rivacase

Poznaj bliżej markę RIVACASE oraz jej produkty i serie