rivacase

Najlepszy towarzysz spotkań biznesowych

Torby

Ochrona jest bardzo ważna podczas noszenia urządzeń. Dlatego torby Riva Case wykonane są z najwyższej jakości materiałów, a przegrody na sprzęt są dodatkowo zabezpieczane. Torby występują w różnych rozmiarach, więc bez problemu można wybrać najlepszy rozmiar dla siebie. Marka oferuje różnorodne kolekcje, więc każdy znajdzie coś dla siebie.

Plecaki

Plecaki podobnie jak torby zapewniają najwyższa wygodę użytkowania. Kieszenie na laptop są dodatkowo zabezpieczane i wyściełane. Ponadto każdy model posiada dodatkowe kieszenie na mniejsze urządzenia, jak tablety i kieszonki, w których można schować mniejsze przedmioty. Dla komfortu plecaki posiadają miękkie paski, dzięki czemu dłuższe podróże nie stanowią problemu.

Akcesoria

Riva Case posiada w ofercie również akcesoria, które zapewniają komfort podczas podróży służbowych. Etiu na laptopy i tablety, kubki termiczne przydadzą się podczas każdego wyjazdu.

O Marce

RIVACASE® to marka założona w 1996 roku z misją projektowania i tworzenia wysokiej jakości, stylowych i innowacyjnych produktów lifestyle’owych, które przenoszą i chronią sprzęt mobilny z którego korzystamy na co dzień. Logo Marki RIVACASE® ma bardzo ciekawą historie i nie jest przypadkowe. Kupując produkty tej marki wnosisz wkład do Fundacji Galapagos Conservation Trust (zarejestrowanej w Wielkiej Brytanii organizacji charytatywnej nr 1043470 ) i wspierasz jej wybitne i ważne zadanie ochrony wyjątkowych ekosystemów archipelagu Galapagos.

Zobacz gdzie kupić produkty RivaCase