NIE PRZEGAP

CHWILI

Seria Powerstream to połączenie technologii marki Apple, designu marki Xtorm i wysokiej jakości wykonania. Dzięki produktom z tej serii masz pewność, że Twoje urządzenia Apple są zawsze naładowane i gotowe do pracy.

DEDYKOWANE
MARCE APPLE

W produktach z tej serii wykorzystane są elementy certyfikowane przez markę Apple. Masz pewność, że cała seria będzie kompatybilna z Twoim sprzętem Apple.

JAKOŚĆ
OD XTORM

Dzięki połączeniu technologii marki Apple i jakości marki Xtorm zyskujesz najlepsze akcesoria do ładowania.

ZAWSZE Z PEŁNĄ
BATERIĄ

Dwie możliwości do wyboru. Baza ładująca naładuje Twoje urządzenia, gdy jesteś w domu/biurze, natomiast kabel lub mini ładowarka doda energii w podróży.

DODAJ ENERGII

nocą

BY KORZYSTAĆ Z NIEJ PRZEZ CAŁY DZIEŃ

Naładuj wszystkie swoje urządzenia Apple w jednym miejscu i czasie. Bezprzewodowa stacja ładująca 3 w 1 pozwoli naładować aż 3 urządzenia marki Apple jednocześnie. Za pomocą specjalnej podstawki naładujesz nią iPhone’a, znajdzie się też miejsce na Apple Watch i bezprzewodowe etui AirPods (Pro).

WSZYSTKO POD

kontrolą

KABEL IDEALNY DO ŁADOWANIA APPLE WATCH

Najlepsze rozwiązanie do ładowania Twojego Apple Watch to 1,5 metrowy kabel. Ten specjalny kabel został zaprojektowany w wielką dbałością o szczegóły i wykonany z wysokiej jakości materiałów. Idealnie sprawdzi się podczas codziennego użytkowania, zarówno w domu, jak i w podróży.

NAJBARDZIEJ

kompaktowa

NAJMNIEJSZA, PRZENOŚNA ŁADOWARKA DO APPLE WATCH

Ta mała, kompaktowa ładowarka naładuje Twój Apple Watch wszędzie gdzie jesteś. Wystarczy, że podepniesz ją do MacBooka lub powerbanka i położysz na niej zegarek. Dzięki swoim niewielkim rozmiarom idealnie sprawdzi się podczas podróży, ale też w biurze i codziennym użytkowaniu w domu.

PRZYCZEP

i ładuj

KABEL MAGNETYCZNY DO ŁADOWANIA
TWOJEGO IPHONE’A 12

Ta magnetyczna ładowarka przyczepia się do tylnej części iPhone’a 12, by go naładować! Jest w pełni kompatybilna z nowym standardem bezprzewodowego ładowania MagSafe marki Apple. A dzięki połączeniu z wysokiej jakości materiałami marki Xtorm masz pewność, że spełni wszystkie Twoje oczekiwania.

DESIGN, KTÓRY DA CI

#MOREENERGY

Połączenie technologii Apple z jakością i energią od Xtorm.

ZŁĄCZE
USB-C

ZŁĄCZE USB-C Wykorzystaj moc portu USB-C, aby zasilać swoje urządzenia Apple w najbardziej optymalny sposób.

KOMPATYBILNOŚĆ Z MARKĄ APPLE

Produkty z serii Powerstream są zbudowane z elementów certyfikowanych przez Apple, co zapewnia 100% kompatybilność.

TRWAŁOŚĆ I BEZPIECZEŃSTWO

Xtorm dba o to, aby wszystkie produkty były trwałe i bezpieczne w użytkowaniu.

2 LATA
GWARANCJI

Xtorm jest pewny swoich produktów i oferuje min. 2-letnią gwarancję, dzięki czemu możesz bez obaw cieszyć się swoim zakupem.

gdzie kupić

Sprawdź gdzie możesz kupić produkty marki XTORM