volt

series

Mniejsze, szybsze, bezpieczniejsze!

XA020U

Adapter sieciowy
20W

XA030

Adapter sieciowy
65W

XXA120

Ładowarka sieciowa nano USB-C 20W

XXA140

Ładowarka sieciowa nano USB-C 100W

poznaj adaptery sieciowe xtorm

Zaawansowane, kompaktowe adaptery podróżne

JEDYNY SŁUSZNY,

ADAPTER W PODRÓŻY

Dzięki technologii GaNFast ™ nowe ładowarki podróżne serii Volt są szybsze, bezpieczniejsze i do 50% mniejsze. W połączeniu z wymiennymi wtyczkami idealnie sprawdzają się w podróży.

technologia

ganfast

Ładowarki podróżne Xtorm Volt zostały opracowane z użyciem zaawansowanego chipsetu wykonanego z azotku galu (GaN). Pozwala to wydajniej przetwarzać większe napięcie, adaptery stają się mniej gorące i są dużo bardziej kompaktowe niż standardowe modele na rynku.

KOMPAKTOWA
ŁADOWARKA DO

macbooka

Adapter XA030 ma superszybką moc wyjściową 65 W USB-C. Umożliwia to błyskawiczne naładowanie wielu laptopów i MacBooków o takim samym lub mniejszym standardem ładowania.

poznaj ładowarki sieciowe xtorm

TECHNOLOGIA

GaNFast ™ i SuperSilicon ™

Dzięki technologiom GaNFast ™ i SuperSilicon ™ nowe ładowarki z serii Volt są szybsze i bezpieczniejsze. Dodatkowo są o nawet 70% mniejsze niż zwykłe adaptery.

100W ŁADOWARKA

SIECIOWA USb-C PD

Niezwykle mała i kompaktowa ładowarka do laptopa i innych urządzeń o mocy 100W, która idealnie sprawdzi się w podróży jak i w pracy.

ŁADOWARKA SIECIOWA

NANO USB-C PD 20W

Idealna 20W ładowarka do nowych smartfonów i powerbanków. Dzięki swojej ultra kompaktowości i niewielkiemu rozmiarowi możemy zabrać ją ze sobą niemal wszędzie.

WSZYSTKIE MOŻLIWe

złącza

NIESTANDARDOWE DŁUGOŚCI DO NAWET 3M

USB to USB-C | USB-C to USB-C (PD) | USB-C – Apple lightning MFIRożne kombinacje wtyków i długości pozwalają na optymalnie dopasowanie kabla do swoich potrzeb.

ELASTYCZNA KOŃCÓWKA KABLA,

ktÓRA PO PROSTU SIĘ NIE ZŁAMIE

Jedną z cech która sprawia, że ta linia kabli jest wyjątkowa, jest aluminiowe złącze ze specjalnie zaprojektowanym wycięciem w kształcie litery U, które pozwala na swobodne zginanie i przesuwanie kabla. To idealne połączenie wytrzymałego aluminium i elastycznego, ale mocnego mocowania kabla z TPU.

WZMOCNIONY

kabel

Wszystkie oryginalne serie kabli mają nową aluminiową konstrukcję złączy z wycięciem zapobiegającym zerwaniu kabla. W połączeniu ze wzmocnionym nylonowym rdzeniem, ochronną osłoną i mocną plecioną powłoką zewnętrzną, dają gwarancję trwałości i bezpieczeństwa ładowania i transmisji danych.

TRANSFER DANYCH
i ŁADOWANIE

Ładowanie nawet do 100W *Prędkość transmisji danych nawet do 5Gb/s *

* Wybrane modele XC2071 i XC2081

 

ZŁĄCZE
PREMIUM

Projektujemy nasze złącza tak, aby były trwałe, więc nie musisz się o nie martwić.

3 WERSJE
KOLORYSTYCZNE

Wybierz swój optymalny kolor palety Złota, czerni i zieleni.

2 LATA
GWARANCJI

Stoimy za jakością swoich produktów i oferujemy 2 letnią gwarancję na serie kabli ORIGINAL.

gdzie kupić

Sprawdź gdzie możesz kupić produkty marki XTORM