PRZYGOTUJ

SWOJE MIEJSCE PRACY

#WIĘCEJ ENERGII dla Ciebie i Twojego miejsca pracy

Nasza wiedza i doświadczenie w zakresie akcesoriów zasilających sprawiło, że wręcz naturalnie przeszliśmy do produkcji akcesoriów wykorzystywanych w miejscu pracy.

Zwłaszcza w obecnych czasach, gdy nasz sposób pracy się zmienia potrzebne są niezawodne akcesoria, które dostosują się do tej zmiany.

ŁĄCZ WSZYSTKO CZEGO POTRZEBUJESZ

Seria WORX została zaprojektowana tak, by bez problemu współpracować z Twoim laptopem, tabletem czy smartfonem żebyś mógł dowolnie łączyć urządzenia, dokładnie tak jak tego potrzebujesz. Po prostu je połącz, a XTORM zajmie się resztą.

PRACA W RUCHU

CZY ZA BIURKIEM?

Niezależnie od tego, czy pracujesz stacjonarnie przy biurku w firmie, czy pędzisz z jednego spotkania z klientem na drugie, a może pracujesz w domu akcesoria z serii WORX zostały zaprojektowane tak, by spełnić Twoje oczekiwania w każdym momencie.

Zostały stworzone do rozszerzania połączeń i dodawania dodatkowych urządzeń wszędzie gdzie jesteś.

poznaj produkty xtorm worx

STACJA DOKUJĄCA
13 W 1

Połączysz ją za pomocą jednego kabla ze swoim laptopem z portem USB-C lub MacBookiem, a zyskasz wszystkie porty, których potrzebujesz.

USB-C PD, Ethernet, USB-C, 6x USB, gniazdo audio i mikrofonowe 3,5 mm, 2x HDMI 4K/60, 1x DisplayPort 4K/60Hz

WIELE PORTÓW W JEDNYM HUBie USB-C

Połączysz ją za pomocą jednego kabla ze swoim laptopem z portem USB-C lub MacBookiem, a zyskasz wszystkie porty, których potrzebujesz.

USB-C PD, Ethernet, USB-C, 6x USB, gniazdo audio i mikrofonowe 3,5 mm, 2x HDMI 4K/60, 1x DisplayPort 4K/60Hz

STACJA ŁADUJĄCA

Podłącz i korzystaj z kilku urządzeń jednocześnie, dzięki jednemu małemu urządzeniu za pośrednictwem portów USB i UCB – C. Od teraz praca w małej przestrzeni to nie problem.

USB-C PD 60W, USB Quick Charge 3.0 , USB 5V/2.4A

ERGONOMICZNA PODSTAWKA POD LAPTOPA

Komfort pracy w minimalistycznym stylu w dwóch prostych krokach. Wystarczy tylko, że rozłożysz i podniesiesz podstawkę do pozycji, w której chcesz mieć laptopa i gotowe. Podstawka wykonana jest ze stopu metalu, dzięki czemu jest lekka i wytrzymała.

7 różnych konfiguracji podpórki, etui do przechowywania, waga 220g, wymiary 26,8 x 6 x 2 cm

ELASTYCZNE ROZWIĄZANIA

Produkty z serii WORX są ukierunkowane na Twoje potrzeby, dzięki czemu możesz skupić się na wykonywanym zadaniu gdziekolwiek jesteś.

POŁĄCZ SIĘ I PRACUJ

Pod urządzenia z serii WORX podłączysz wszystkie potrzebne sprzęty, dzięki czemu Twoja praca będzie wydajna w 100%.

ŁĄCZ
WSZYSTKO

Niezależnie od tego, czy chcesz podłączyć drugi ekran przez złącze 4K/60Hz HDMI, czy też potrzebujesz tylko podpiąć słuchawki pomogą Ci w tym urządzenia z serii WORX.

2 LATA
GWARANCJI

Wszystkie produkty z serii Worx objęte są 2-letnią gwarancją.

gdzie kupić

Sprawdź gdzie możesz kupić produkty marki XTORM