suzuka

Kolekcja ECO

Suzuka International Racing Course, bardziej znany jako Suzuka Circuit, to tor wyścigowy sportów motorowych zlokalizowany w Ino, w mieście Suzuka, w prefekturze Mie, w Japonii. Zbudowany w latach pięćdziesiątych XX wieku i mogący pomieścić obecnie ponad 150 000 widzów, jest czołowym torem wyścigowym w Japonii.

EKOLOGICZNY POLIESTER RPET

Aby wyprodukować tę kolekcję, stworzyliśmy wysokiej jakości EKOLOGICZNE tkaniny wyprodukowane z poliestru RPET wykonanego z wielu zużytych plastikowych butelek, które zwykle lądują na wysypisku śmieci lub w oceanie. Plastikowe butelki zostały przetworzone na płatki, a następnie stopione, ponownie przędzone w przędzę i ostatecznie wplecione w różne tkaniny. Ta przełomowa metoda odrzuca etos „szybkiej mody” i zamiast tego oferuje wizję przyszłości, w której powinniśmy i musimy tworzyć rzeczy, aby lepiej chronić środowisko i zarządzać zmianami klimatycznymi.

W 100% EKOLOGICZNY
PAPIER

Do produkcji opakowań ekologicznych kolekcji używany jest w 100% ekologiczny papier kraft. Papier rozkłada się naturalnie w ciągu kilku tygodni, rozkładając się podobnie jak liście spadające z drzewa. Nie ma wpływu na środowisko, ponieważ papier pakowy można poddać recyklingowi i wykorzystać w nowych opakowaniach. Jest to rodzaj metody, która będzie miała dramatyczny wpływ na nasze oceany i środowisko naturalne. Ogromne ilości plastiku, które trafiają do naszych mórz, powodują ogromne problemy dla dzikiej przyrody i często trafiają do łańcucha pokarmowego. W 100% ekologiczny papier jest bezpieczny w użyciu i obsłudze.

nadruki wykonane TUSZEM SOJOWYM

Jako producent świadomy ekologicznie RIVACASE dokładnie zbadał proces drukowania, w tym przeprowadzając wywiady i odwiedzając dostawców, aby upewnić się, że przestrzegają oni najwyższych standardów zrównoważonego rozwoju. Z tego powodu marka zdecydowała się na użycie atramentu na bazie soi w druku opakowań. 

sportowy styl

Serię Suzuka możemy nazwać „sportową” z uwagi na jej minimalizm. Tutaj nie znajdziesz jaskrawych logo, ani miejsc na dodatkowe akcesoria. Kształt jest opływowy i funkcjonalny. To seria dla tych, dla których styl i wygoda są bardzo ważne. 

TKANINA WODOODPORNA

W dzisiejszych czasach ważne jest, aby starać się chronić wszystkie swoje rzeczy przed niebezpieczeństwem przez cały czas. Oczywiście zawsze tak było, ale teraz, kiedy wszyscy nosimy ze sobą wysoce złożone urządzenia elektroniczne, potrzeba ta stała się jeszcze bardziej dotkliwa. Aby zapobiec wszelkim możliwym uszkodzeniom spowodowanym wilgocią, seria Suzuka została stworzona z wysoce wodoodpornego materiału, aby zapewnić, by Twoje przedmioty pozostały wolne od niebezpieczeństw bez względu na to, jaką podróż masz przed sobą. 

TRWAŁE PLASTIKOWE SUWAKI

Nie ma nic gorszego niż plecak z cienkimi suwakami, które zawiodą Cię w najmniej odpowiednim momencie. Wierzymy w konstruowanie trwałych produktów, które będą służyć klientom przez wiele lat. Dlatego upewniliśmy się, że seria Suzuka jest produkowana ze specjalnie zaprojektowanymi suwakami, aby móc cieszyć się bezpieczeństwem i nie martwić się, że zamek sam się otworzy.

HAFTOWANE LOGO RIVACASE

RIVACASE nie umieszcza krzykliwych, błyszczących logo do swoich projektów. Ten pięknie wyhaftowany wzór jest typowym przykładem wartości firmy.

ultralekkie materiały i konstrukcja

Ważne jest, aby upewnić się, że robisz wszystko, aby zminimalizować nacisk na ramiona i plecy, jeśli chodzi o noszenie ciężaru. Naprawdę powinieneś o tym myśleć za każdym razem, gdy pakujesz swoją torbę i starasz się mieć pewność, że zabierzesz tylko to, czego potrzebujesz. Serię cechują ultralekkie materiały i konstrukcja, która została stworzona, aby zapewnić jak największy komfort podczas podróży.

produkty z serii suzuka

Każdy produkty wykonany z różnej ilości
butelek plastikowych o pojemności 500ml

Poznaj bliżej RIVACASE