tiergarten

Park Tiergarten, położony w całości w dzielnicy o tej samej nazwie, jest nie tylko najpopularniejszym parkiem miejskim w Berlinie, ale także jednym z największych parków miejskich w Niemczech, zajmującym ponad dwa kilometry kwadratowe. Dawny teren łowiecki Eleonory Brandenburskiej, pierwotnie był ogrodzony, aby uniemożliwić zwierzętom ucieczkę. Syn Fryderyka Wilhelma I, Fryderyk Wielki, nie miał jednak takiego apetytu na polowania i zamiast tego w 1740 r. otworzył pierwszy publiczny ogród w parku.

W tej najbardziej „niemieckiej” kolekcji wszystko jest jasne i zrozumiałe. Torby Tiergarten są wyposażone w wiele kieszeni do przechowywania małych przedmiotów i rzeczy. Niezawodne metalowe okucia sprawiają, że ta seria jest bardzo trwała. Posiadają korporacyjny design. To kolekcja dla tych, którzy stawiają na praktyczność. Tkanina z drobnymi splotami nadaje produktom objętości. Lekka podszewka pozwala na odnalezienie nawet najmniejszego przedmiotu w torbie. Szerokie i płaskie zamki są niezwykle wygodne w użyciu, a powiększona powierzchnia ściągacza jest uzupełniona drobnymi żyłkami dla wygodnego chwytu podczas użytkowania.

co wyróżnia SERIĘ tiergarten

WODOODPORNY MATERIAŁ

Kolekcja Tiergarten stworzona została z wysokiej jakości wodoodpornego materiału, który zatrzymuje wodę na zewnątrz, a Twoje przedmioty są bezpieczne w środku.

METALOWE ŚCIĄGACZE

Nie ma nic gorszego niż tanie i źle wykonane ściągacze. Zazwyczaj psują się i zawodzą w najmniej odpowiednim momencie. Seria Tiergarten została zaprojektowana ze specjalnie wykonanymi metalowymi, odpornymi ściągaczami, które Cię nie zawiodą.
 

trwałe metalowe okucia

Kolekcja ta stworzona została  z wytrzymałymi metalowymi okuciami. Oznacza to, że podobnie jak najlepsza niemiecka inżynieria i wzornictwo, jest to torba, na której można zawsze polegać.

PODSZEWKA W KOLORZE SREBRNYM

Jasny, srebrny kolor pomoże Ci szybko znaleźć potrzebny przedmiot, nawet w ciemności.

WYŚCIEŁANA KIESZEŃ NA TABLET

Torba ta stworzona została, aby zabrać ze sobą laptopa, ale jest również idealną opcją do przechowywania tabletu. Dzięki wyściełanej wewnętrznej kieszeni Twoje sprzęty będą zawsze bezpieczne. 

produkty z serii tiergarten

poznaj rivacase

Poznaj bliżej markę RIVACASE oraz jej produkty i serie