Połączenie technologii i oryginalności

POWERBANKI​

Powerbanki tak jak i pozostałe produkty tej marki to prawdziwa gratka dla fanów konkretnych bajek czy filmów. Każdy detal kojarzy się z ulubioną serią. Pozwól by powerbank przypominał Ci o Twoich ulubieńcach zawsze gdy ładujesz smarftona.

PENDRIVE’Y​

Te małe figurki to właśnie pendrive’y, stylizowane na bohaterów znanych opowieści. Pomieszczą do 16GB treści. Pendrive jest uniwersalny, można przesyłać dane z dowolnego systemu operacyjnego.

KABLE​

Kable posiadają różne złącza, dzięki czemu można wybrać taki, który będzie pasował do urządzenia, które posiadamy. Sprawdzą się podczas ładowania, synchronizacji czy przesyłania danych. Kable mają długość 120 cm.

O MARCE

Ogromna wiedza i doświadczenie marki TRIBE pozwala na rozwijanie i ulepszanie specjalistycznych projektów. Elastyczność i kreatywne myślenie w odpowiedzi na potrzeby klientów spowodowało, że stała się szybko światową marką z licencjonowanymi technologiami. Centrala TRIBE znajduje się we Włoszech, a dwie jej filie w Stanach Zjednoczonych i Hong Kongu, a fabryki w Chinach. TRIBE nadzoruje cały proces powstania każdego z akcesoriów, aby trafiać w indywidualne potrzeby każdego z użytkowników.

TRIBE zainspirowane ideą prostych technologicznie akcesoriów przekształciło je w przedmioty kolekcjonerskie. Jego wizja łączy technologię i oryginalność produktów, które nie tylko są unikalne, modne i niepowtarzalne, ale także przydatne i praktyczne na co dzień. Ich ikoniczny styl  i unikalna tożsamość ma przypominać charakterystyczne cechy znanych i legendarnych  postaci.

ZOBACZ GDZIE KUPIĆ  PRODUKTY TRIBE​