xtorm

LIDER W DZIEDZINIE MOBILNEJ TECHNOLOGII

#MoreEnergy

JAKOŚĆ

Xtorm oznacza najwyższą jakość i najlepsze w swojej klasie produkty. Urządzenia, które przeznaczone są do podróży i przetrwają w każdych warunkach, od ujemnych temperatur po intensywne użytkowanie podczas miejskich wycieczek. Jeśli produkt przetrwa takie podróże, poradzi sobie ze wszystkim.

TECHNOLOGIA

Nieustannie marka Xtorm poszukuje najnowszych innowacji technologicznych, które mogą uwzględnić w swoich produktach, abyś mógł w pełni wykorzystać możliwości swoich urządzeń. Skutkuje to najwyższej klasy specyfikacjami, szybszym ładowaniem i dłuższą żywotnością niż produkty innych marek zasilających. Przetestowane przez miliony podróżników na całym świecie

BEZPIECZEŃSTWO

Bezpieczeństwo to najważniejsza wartość marki Xtrom. Wszystkie ich produkty są testowane zgodnie z 6-warstwową certyfikowaną kontrolą bezpieczeństwa. Ta kontrola bezpieczeństwa zapobiega niebezpiecznym sytuacjom i chroni urządzenie przed uszkodzeniami i nadmiernym zużyciem.

WYSOKIEJ KLASY OGNIWA

OCHRONA PRZED PRZEŁADOWANIEM

WYSOKA WYDAJNOŚĆ

BEZPIECZNE ZARZĄDZANIE ENERGIĄ

ZABEZPIECZENIE PRZED ZWARCIEM

KONTROLA TEMPERATURY

TROSKA O ŚRODOWISKO NATURALNE!​

Xtorm dokłada wszelkich starań, aby w ich opakowaniach, biurze i produkcji używać jak najmniej materiałów nieprzyjaznych środowisku. Wykorzystują przy produkcji materiały PET z recyklingu, a część urządzeń wyposażają w panele słoneczne. Aktywnie przetwarzają zużyte baterie do ponownego użycia, oszczędzając tony rzadkich surowców.

Wspólnie z fundacją Stibat w 2020 roku zebraliśmy 3.962.501kg baterii do recyklingu!

Xtreme Power

Poczuj wolność i odmień swoje życie, dzięki stałemu dostępowi do prądu wszędzie tam gdzie go potrzebujesz!

Produkty z serii Xtreme Power, dzięki ogromnej pojemności umożliwiają nie tylko wielokrotne ładowanie urządzeń przenośnych, ale także dostarczanie energii urządzeniom zasilanym prądem przemiennym z gniazdkiem AC, takim jak lodówka, lampa, wiertarka, czy nawet laptop. Podłącz wszystkie niezbędne urządzenia podczas swoich wypraw, korzystając z energii słonecznej i nie tylko. 

Stwórz darmowy dostęp do energii i ładuj stacje zasilania panelami fotowoltaicznymi z oferty marki XTORM!

Worx

Niezależnie od tego, czy pracujesz stacjonarnie przy biurku w firmie, czy pędzisz z jednego spotkania z klientem na drugie, a może pracujesz w domu akcesoria z serii WORX zostały zaprojektowane tak, by spełnić Twoje oczekiwania!

Produkty, które bez problemu współpracują z Twoim laptopem, tabletem czy smartfonem, umożliwiające dowolne łączenie urządzeń, dokładnie tak jak tego potrzebujesz. To między innymi huby z wejściem USB-C i szybkim transferem danych. Maksymalna elastyczność i przenośność w połączeniu z minimalistycznym designem w wysokiej klasie wykonania.

Fuel 4

Nowa generacja ładowania smartfonów! 
Power Banki serii Fuel 4 wyposażone są we wszystkie najnowsze technologie i funkcje, które zapewniają prędkość ładowania nowej generacji z mocnym portem USB-C o mocy 20 W lub bezprzewodowym magnetycznym ładowaniem.

Modele z serii Fuel 4 umożliwiają ładowanie do 3 urządzeń jednocześnie. Są kompatybilne np. ze smartfonem, tabletem / iPadem, kontrolerem PlayStation / Xbox, kamerą, GoPro, słuchawkami Earbuds/ AirPods, Nintendo Switch, mini dronem.  Kompaktowe i lekkie Power Banki zdolne do szybkiego ładowania urządzeń za pośrednictwem Quickcharge 3.0 i Power Delivery. Posiadają Certyfikat AiportProof dzięki czemu możesz swobodnie i bezpiecznie używać
go podczas podróży samolotem.

volt

Ultra kompaktowe inteligentne ładowarki

Adaptery z serii Volt mają moc ładowania 20W i 100W USB-C PD dzięki czemu bez problemu naładują większość laptopów, ale też mniejsze sprzęty jak np. powerbanki.

Technologia GaNFast™ i SuperSilicon™ sprawia, że ładowarki są szybsze, bezpieczniejsze i nawet o 70% mniejsze niż zwykłe adaptery. Bez problemu zmieszczą się w małej kieszonce torebki czy plecaka. Dzięki innowacji GearX wszystkie ładowarki Volt są inteligentne, co oznacza, że automatycznie wykorzystują najlepszą prędkość ładowania dla podłączonego urządzenia

xtor powerstream

PowerStream

Seria Powerstream to połączenie technologii marki Apple, designu marki Xtorm i wysokiej jakości wykonania. 

Dzięki produktom z tej serii masz pewność, że Twoje urządzenia Apple są zawsze naładowane i gotowe do pracy!

Wszystkie produkty posiadają port USB-C, zbudowane są z komponentów z certyfikatem Apple, aby zapewnić pełną kompatybilność. Dedykowane stacje ładujące, ładowarki oraz pady indukcyjne do IPhone 12/13, Apple Watch oraz etui AirPods.

Solid RED

Kable z serii Solid RED charakteryzują się niespotykaną wytrzymałością i trwałością, przy zachowaniu dużej elastyczności podczas zginania!

Wykonane z wielowarstwowego kompozytu zawierającego tkany nylon i włókno DuPont™ Kevlar®. Idealnie sprawdzą się podczas każdego outdoorowego wypadu. Dodatkowo możesz użyć ich do podłączenia iPhone’a, iPada lub iPoda ze złączem Lightning do komputera Mac z portem USB-C lub Thunderbolt 3 (USB-C), iPada Pro lub innych urządzeń USB-C w celu synchronizacji i ładowania. Producent daje dożywotną gwarancję na wszystkie kable z tej serii.

użytkownicy xtorm

Marta Dębska
Fotografka, influencerka

Xtorm jest ze mną od kilku lat. Towarzyszy mi w podróżach, głównie przy pracy postprodukcyjnej ale tez i w terenie podczas zdjęć. Wyróżnia go jakość, niesamowita odporność na warunki zewnętrzne i prędkość ładowania. Nie boje się użyć stwierdzenia, że to zdecydowanie topowa marka na rynku mobilnej energii. Niezawodny sprzęt, w który warto zainwestować. W czasie wolnym pełni funkcje kompaktowego źródła zasilania dla moich telefonów czy innych gadżetów elektronicznych

MACIEK ŁAWNICZAK
The vanderful couple

Stacja ładująca Xtorm XP300 absolutnie odmieniła moje podejście do plenerowych zleceń fotograficznych. Teraz mogę być spokojny, że prądu nie zabraknie mi nigdy - nawet na kilkudniowych zleceniach. Mogę na bieżąco ładować akumulatory do aparatu i drona oraz jednocześnie korzystać z mocnej lampy błyskowej.

KUBA KASPRZAK
Bushcraftjack

Urządzenia Xtorm towarzyszą mi już od dawna. Gdy pracowałem jako fotograf ślubny, powerbank z AC pozwalał mi na dłuższe działanie lamp w plenerze. Później gdy zacząłem fotografować swoje wyprawy, dodałem do zestawu panel solarny co pozwoliło mi być w miarę niezależnym energetycznie aby ładować aparat, drona i telefon. Teraz korzystam z nowego bardzo wydajnego powerbanka Rugged który dodatkowo jest zabezpieczony przed zachlapaniem i pyłem.